یکشنبه, 30 خرداد, 1400
اخبار فوری

پایگاه خبری و اطلاع رسانی

احداث دو مدرسه با ۲۷کلاس درس باهدف توسعه سرانه آموزشی در کیش

به گزارش نجواخبر، مدیر آموزش و پرورش کیش گفت: این جزیره برای توسعه سطح سرانه آموزشی ۲ مدرسه با ۲۷ کلاس درس در دست ساخت دارد.

پرویز حیدری راد در بازدید از مراحل ساخت مدرس ۱۸ کلاسه شهرک نوبنیاد اظهار داشت: این مدارس در میدان آریا شهرک نوبنیاد احداث می شود که شامل یک مدرسه ۱۸ کلاسه و یک مدرسه ۹ کلاسه است.

وی اضافه کرد: مدرسه ۹ کلاسه با عنوان مدرسه شهید سیدین توسط خیران جزیره کیش و مدرسه ۱۸ کلاسه شهرک نوبنیاد نیز توسط شرکت عمران، آب و خدمات سازمان منطقه آزاد احداث می شود که هر ۲ مدسه به علت تراکم بالای دانش آموزان ابتدایی در این منطقه احداث می شود.

وی اضافه کرد: شرکت عمران، آب و خدمات سازمان منطقه آزاد کیش در نظر دارد یک مدرسه ۱۸ کلاسه دیگر نیز در این میدان احداث کند که با اتمام این سه طرح تمام نیاز دانش اموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه دور اول شهرک نوبنیاد جزیره کیش از لحاظ زیرساخت های فیزیکی آموزشی مرتفع می شود.

عبدالنبی شرفی سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش نیز در این بازدید گفت: این شرکت سعی می کند تا پایان امسال یکی از مدارس ۱۸ کلاسه احداث و در اختیار آموزش و و پرورش قرار بگیرد که در این راستا پیگیری های لازم از سازمان منطقه آزاد انجام خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

master

→ خواندن مطلب قبلی

اهدای بیش از ۱۱ میلیارد ریال کمک به آسیب دیدگان کرونا در کیش

خواندن مطلب بعدی ←

تامین ورق های نورد گرم شرکت فولادغرب آسیا از شرکت فولاد مبارکه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *