یکشنبه, 10 مرداد, 1400
اخبار فوری

پایگاه خبری و اطلاع رسانی

امیدواریم با مدیریت آقای رئیسی و پای کارآمدن همه مردم به زودی شاهد ایرانی آباد و قوی و خار چشم دشمنان قسم خورده باشیم

مرتضی بلوکی، کارشناس رسانه در یادداشتی نوشت:
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی (دامت برکاته)
رئیس جمهور منتخب و مردمی جمهوری اسلامی ایران
انتخاب بجا و شایسته جنابعالی را به مردم شهید پرور و همیشه در صحنه و طرفداران حضرت عالی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. عملکرد افتخارآفرین شما در سمت های گذشته شما مردم را به پای صندوق های رای آورد که در نظام جمهوری اسلامی ایران جز خواست و رضایت خدا نبوده و بار سنگین مسئولیت قوه مجریه را به دوش خواهید کشید و با تمام مشکلات موجود و روحیه جهادی و عزم جزم قبول مسئولیت کردید امیدواریم به سرانجام رسیده و با تمام قوا که از حضرتعالی شاهد بوده ایم برای اعتلای نام ایران بدون نگاه جناحی و استفاده از افراد انقلابی، زبده و وفادار به آرمان های امام خمینی (ره) ، شهدای جان برکف و حضرت آیت الله خامنه ای بهره خواهید برد.

جناب آقای رئیسی، همان طور که مستحضرید چشمان مردم گرفتار و دلواپسان کشور به دستان شماست؛ لیک می دانیم حضرت عالی درحل مشکلات کشور با توسل به خدا و اتکا به توان داخلی و تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها نگاه داشته و نیک می دانیم دولت کریمه آیت الله رئیسی برخلاف تصور دروغین دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی می تواند بهترین دولت در نظام جمهوری اسلامی باشد؛ چراکه عمل شما، مدیریت قاطع و جهادی، مبارزه با فساد، سفرهای میدانی استانی شما، پیگیری و بازگشایی کارخانه های راکد بارقه امیدی است که همگان به آن امید دارند و منتظر به ثمر نشستن وعده ها و شعارهای شما هستیم.

مردم عزیز ایران برای احقاق وعده های رئیس جمهور منتخب در شرایط کنونی صبر پیشه کرده، آستین ها را بالازده، با کمک هم بتوانیم به دولت ایران قوی کمک کنیم. مشکلات کشور لاینحل نیست و با برنامه ها و مدیریت آقای رئیسی و تمکین از مقام معظم رهبری و پای کارآمدن همه مردم به زودی شاهد ایرانی آباد و قوی و خار چشم دشمنان قسم خورده باشیم.
خدایا چنان کن سرانجام کار….. تو خشنود باشی و ما رستگار

Print Friendly, PDF & Email

master

→ خواندن مطلب قبلی

حضور پرشور کارکنان شرکت فولاد هرمزگان در انتخابات ریاست جمهوری

خواندن مطلب بعدی ←

تقدیر رئیس کمیته صنعت ستاد مرکزی خادمان ملت آیت الله رئیسی از حضور ‌مردم درحماسه انتخابات ۱۴۰۰

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *