توصیه‌های دو تن از مراجع درباره فضای مجازی و حجاب به معاون وزیر کشور

توصیه‌های دو تن از مراجع درباره فضای مجازی و حجاب به معاون وزیر کشور
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در دیدارهای جداگانه با آیت الله العظمی سبحانی و آیت الله سعیدی به بیان وقایع چند ماه گذشته درکشور و تشریح اهداف دشمنان در اسلام ستیزی پرداخت.

به گزارش نجواخبر، دراین دیدار آیت‌الله العظمی جعفر سبحانی به لزوم پرداختن به علتها تاکید کرد و یکی از علت‌ها را غفلت اموزش وپرورش و آموزش عالی درسال‌های گذشته به ویژه در زمان کرونا ورفتن درفضای مجازی رها شده دانستند.

وی همچنین به لزوم رضایتمندی مردم از جمله در مراجعه به ادارات وتکریم آنان تاکید کرد.
دراین دیدار به هدف قراردادن احکام وارزش‌های دینی از جمله حجاب اشاره شد که آیت‌الله العظمی سبحانی بر لزوم تبیین این امر واجب الهی درصداوسیما با شیوه و روش‌های مناسب و دعوت افراد صاحبنظر تاکید کرد.
وی تصریح کرد: خون‌های پاک و فراوانی به پای این نظام ریخته شده و مطمئنا این نظام پیروزمندانه ادامه خواهدداشت و از هر گزندی به دور خواهد ماند.
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور همچنین در دیدار با آیت‌الله سید محمد سعیدی، اهداف پلید و پوشالی دشمنان در جنگ ترکیبی اخیر شامل براندازی جمهوری اسلامی، اسلام ستیزی و تجزیه ایران را تشریح کرد که در پاسخ آیت‌الله سعیدی از هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، تلاش‌های حافظان امنیت، مردم و جانفشانی‌های شهدای امنیت در خنثی کردن‌ این توطئه یاد و تمجید کردند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/14898

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب