خبر جدید از مسکن ملی فرهنگیان

خبر جدید از مسکن ملی فرهنگیان
نتیجه آزمایشات فنی استحکام‌بخشی مسکن ملی فرهنگیان همدان اعلام شد. بر اساس اعلام کار گزار آزمایشات نتیجه مثبتی داشت و بر اساس طراحی‌ها و نقشه‌ها به زودی بعد از اخذ مجوزهای لازم از نظام مهندسی کار ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش نجوا خبر، مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: با توجه به آزمایشات فنی و اعلام کارگزار، استحکام‌بخشی مسکن ملی فرهنگیان همدان مشکلی ندارد.

روایت عفت مرعشی از ترور آیت‌الله هاشمی
ایوب اسداللهی، مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان بیان کرد: پروژه نهضت ملی که ستاد اجرایی حضرت امام خمینی (ره) کارگزار این پروژه است، در حال اجراست و در حال حاضر بحث امور مربوط به نظام مهندسی، پروانه‌ها در حال پیگیری هستند.

وی یادآور شد: یکی از اقدامات قانونی اجرای پروژه، اخذ مجری است و با توجه به جابه‌جاهایی که در نقشه‌ها صورت گرفته است از جمله وضعیت خاک و در نهایت با جمع بندی‌ها و تحکیم اثری که صورت گرفت و بر اساس آن طراحی صورت گرفت و ستاد اجرایی در حال انجام پروژه هستند.مدیرکل راه و شهرسازی همدان تصریح کرد: با تأیید نقشه‌های نهایی پروژه با سرعت لازم ادامه پیدا خواهد کرد.

اسداللهی در مورد استحکام و بلاتکلیفی این پروژه بیان کرد: بحث بلاتکلیفی قبلاً مطرح شده بود و تحکیم بستر انجام گرفت و منتظر آزمایشات فنی بودیم که باید نتیجه می‌داد و خوشبختانه آزمایشات فنی انجام شد و بر اساس اعلام کار گزار آزمایشات نتیجه مثبتی داشت و بر اساس طراحی‌ها و نقشه‌ها به زودی بعد از اخذ مجوزهای لازم از نظام مهندسی کار ادامه پیدا خواهد کرد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/14975

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.