رئیس جمهور دوم بهمن ماه برای دفاع از کلیات لایحه به مجلس می‌آید/ تعیین مسئولان کمیسیون تلفیق لایحه بودجه

رئیس جمهور دوم بهمن ماه برای دفاع از کلیات لایحه به مجلس می‌آید/ تعیین مسئولان کمیسیون تلفیق لایحه بودجه
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ گفت: پیش بینی می شود این کمیسیون تا روز سه شنبه هفته جاری درباره کلیات سند دخل و خرج دولت تصمیم گیری کند.

به گزارش نجواخبر، رحیم زارع در حاشیه نشست کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل‌کشور گفت: ما پس از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۲، آیین‌نامه داخلی این کمیسیون را بررسی و تصویب خواهیم کرد؛در واقع این آیین‌نامه در کنار آیین‌نامه داخلی مجلس چارچوب کار کمیسیون را مشخص می‌کند.

نماینده مردم آباده گفت: همچنین کمیسیون تلفیق در جلسه نوبت عصر امروز خود به بحث و بررسی شاخص های کلان بودجه تقدیم شده،می پردازد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: پیش بینی می‌کنیم که بررسی کلیات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق تا روز سه‌شنبه به اتمام برسد، البته ممکن است کار به روز چهارشنبه هم بکشد.

زارع با اشاره به حضور رئیس‌جمهور در دوم بهمن ماه برای دفاع از کلیات لایحه، تاکید کرد: اگر بر اساس تصمیم نمایندگان کلیات لایحه تصویب شود، ما وارد بررسی جزئیات لایحه بودجه خواهیم شد و ابتدا به مباحث درآمدی و در ادامه به مباحث هزینه‌ای بودجه، رسیدگی خواهیم کرد.

وی افزود: اگر کلیات لایحه بودجه در صحن مجلس رد شود، دولت باید یک سری اصلاحات را در بودجه انجام دهد تا این لایحه مجدداً در کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار گیرد.

*نواب رئیس و سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ تعیین شدند
بر اساس انتخابات کمیسیون تلفیق سیدمحسن دهنوی نماینده مردم تهران و احمد دنیامالی نماینده مردم بندر انزلی نیز به ترتیب به عنوان نایب رئیس اول و نایب رئیس دوم کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آینده انتخاب شدند و رحیم زارع نماینده مردم آباده هم به عنوان سخنگوی کمیسیون تلفیق انتخاب شد.

علی اصغر باقرزاده به عنوان دبیر اول و مجید نصیرائی به عنوان دبیر دوم کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1402 انتخاب شدند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/15089

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.