کیش امروز،کیش نوین است

کیش امروز،کیش نوین است
بیستم آبان در تقویم روز جزیره زیبای کیش است. کیش در جغرافیای ایران و در فرهنگ گردشگری ما، جایگاه ویژه ای دارد.

به گزارش نجوا خبر، بیستم آبان در تقویم روز جزیره زیبای کیش است. کیش در جغرافیای ایران و در فرهنگ گردشگری ما، جایگاه ویژه‌ای دارد.

سالیان دراز است که گردشگران به این جزیره مروارید خلیج همیشه فارس سفر میکنند و از این موهبت الهی لذت می‌برند.

خاطرات گردشگران از کیش، شیرین و به یادماندنی است. در طول سال‌ها سرمایه‌گذاران بسیاری در این جزیره سرمایه‌گذاری کرده‌‌اند و همه اینها دست به دست هم داده تا کیش را به یک منطقه بکر گردشگری و نقطه‌ی مطلوب عام و خاص بدل کند.

این جزیره هنوز ظرفیت‌های بالقوه و ناشناخته‌ی بسیار دارد.روز کیش در تقویم فرصت خوبی‌ست تا ظرفیت‌ها و جاذبه‌های آن از صداوسیمای ملی و از تریبون رسانه‌ها در عرصه داخلی و بین‌المللی به نمایش دربیاید تا همگان با برنامه‌های گردشگری، جاذبه‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری کیش بیشتر آشنا شوند.

این جزیره زیبا و دوست داشتنی ظرفیتِ بالقوه را دارد که قطب گردشگری حلال دنیا باشد و رسیدن به این هدف، نیاز به تبلیغات گسترده در عرصه بین‌المللی دارد..

اما فعالان اقتصادی و کیش وندان این جزیره زیبا در طی سالها با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کردن و برخی از مشکلات تا کنون نیز ادامه دارد.

باید موانع از سر راه فعالان اقتصادی و کارآفرینان برچیده شود؛ مدیران دولتی می‌آیند و می‌روند، اما این فعالان اقتصادی و کیشوندان هستند که ماندگارند و فرصت‌های بسیار برای رشد و اعتلا فراهم می‌کنند؛ بدون تردید، کیش و کیش وندان لایق بهترین‌ها هستند و بایستی مشکلات این مردم مرتفع شود. برازنده مردم کیش نیست که ساعت‌ها در صف بنزین بایستند، برازنده این مردم نیست که مشکلات حمل‌ونقل داشته باشند یا با مشکلات اب و برق دست به گریبان باشند.

کیش امروز کیش نوین است و برای کیش مدرن همه مسئولین می‌بایست تلاش وافر کنند تا کیش بیش از پیش در روند توسعه قرار گیرد....

مرتضی بلوکی کارشناس رسانه

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192286

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب