کد خبر : 15168 تاریخ : ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۶ دي - 12:18
مرگ دردناک تمام اعضای یک خانواده در شهر قدس به دلیل نشت بخاری! هر سه عضو یک خانواده در شهرستان قدس بر اثر نشت گاز از بخاری دچار گازگرفتگی شدند و جان خود را از دست دادند.

به گزارش نجوا خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شاهپور فلاحی، فرمانده انتظامی شهرستان قدس ضمن اعلام این خبر گفت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام خبر وقوع حادثه گاز گرفتگی در خیابان طالقانی شهرستان قدس، بلافاصله مأموران انتظامی به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران کلانتری در محل و با بررسی های به عمل آمده مشخص شد در این حادثه دلخراش متأسفانه هر 3 نفر اعضای یک خانواده از جمله پدر، مادر و پسر خانواده بر اثر نشت گاز از بخاری و استنشاق گاز مونوکسید کربن مسموم و جان خود را از دست داده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس با ابراز همدردی و تأسف عمیق پلیس شهرستان قدس برای این حادثه ناگوار، تصریح کرد: رعایت نکردن نکات ایمنی در استفاده از وسایل گرمایشی علت وقوع این حادثه بوده است و از شهروندان می‌خواهیم موارد ایمنی را رعایت کرده و به صورت مستمر نسبت به سرکشی از اتصالات گازی و دودکش های منزل اقدام تا دیگر شاهد حوادثی از این دست نباشیم.