دغدغه‌ی دربی: ساپینتو به این راحتی بی‌خیال پرسپولیس نمی‌شود!

دغدغه‌ی دربی: ساپینتو به این راحتی بی‌خیال پرسپولیس نمی‌شود!
سرمربی استقلال برای آگاهی هر چه بیشتر از وضعیت فنی حریف بعدی لیگ برتری تیمش دست به کار شد.

به گزارش نجواخبر، در حالی که برگزاری دیدار دربی تیم های استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر هنوز تاریخ و زمان مشخصی ندارد اما سرمربی استقلال از بررسی و زیر نظر گرفتن حریف بعدی لیگ برتری تیمش هم غافل نیست.

از اردوی تیم استقلال خبردار شدیم ساپینتو به یکی از دستیارانش مأموریت داده تا با حضور در استادیوم آزادی به ورزشگاه برود و بازی تیم پرسپولیس مقابل مس کرمان را به دقت زیر نظر بگیرد.

با اینکه تیم پرسپولیس در حد فاصل بازی هفته یازدهم تا دربی تعطیلات طولانی را به پشت سر خواهد گذاشت اما سرمربی پرتغالی استقلال هیچ چیز را به اما و اگر نسپرده و با این احتمال که شاید دیدار دربی قبل از مسابقات جام جهانی برگزار شود از همکارانش خواسته تا بازی این حریف مهم استقلال را تحت نظر داشته باشد.

گرچه بسیار بعید است مسابقه دربی قبل از جام جهانی انجام شود اما ساپینتو گفته به هر حال چون پرسپولیس تا قبل از بازی با ما دیگر هیچ بازی رسمی ندارد باید همه نکات فنی این تیم و نقاط ضعف و قوت بازیکنان پرسپولیس را در اختیار داشته باشد تا برای بازی دربی از هر نظر با آمادگی کامل به مصاف این حریف برود.

شایان ذکر است؛ پیشتر قرار بود دیدار دربی پیش از جام جهانی برگزار شود ولی مسئولان سازمان لیگ بعد از جلسه با کی روش تصمیم گرفتند مسابقه هفته دوازدهم استقلال و پرسپولیس بعد از بازگشت بازیکنان ملی پوش شان از اردوی جام جهانی برگزار شود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13263

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب