باشگاه پرسپولیس پول لوکادیا را از زیر سنگ جور می‌کند!

باشگاه پرسپولیس پول لوکادیا را از زیر سنگ جور می‌کند!
رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس با جدیت و وسواس خاصی پیگیر پرداخت به موقع دستمزد یورگن لوکادیاست تا مشکل جدیدی برای تیمش ایجاد نشود.

به گزارش نجواخبر، آخرین بازیکنی که به دلیل عدم پرداخت دستمزدش از پرسپولیس جدا شد و وسط فصل راهی کشورش شد بوژیدار رادوشویچ بود. گلر کروات پرسپولیس که نه تنها تیمش را رها کرد و رفت بلکه از باشگاه پرسپولیس نیز شکایت کرده و حالا این باشگاه ایرانی را محکوم به پرداخت ۹۷۵ میلیون یورو کرده است! مبلغی که رادوشویچ در خواب هم نمی‌دید بتواند از فوتبال در بیاورد درحالی همه می‌دانند دستمزد بازیکنان در لیگ کرواسی به زحمت به ماهی ۴ تا ۵ هزار یورو می‌رسد!

البته شکایت بازیکنان و مربیان خارجی از باشگاه‌های ایرانی که زمانی برای آنها توپ می‌زدند، مسئله جدیدی نیست؛ هر ساله شاهد آن هستیم که چند بازیکن یا مربی خارجی بعد از دریافت نکردن مطالبات خود به فیفا می‌روند، پرونده شکایت خود را مفتوح می‌کنند و بعد از چند ماه یا پول‌شان را با سود چند برابری دریافت می‌کنند یا تیم‌های کشور ما را با محرومیت‌های سنگین مواجه می‌کنند. از آنجا که مشکلات اقتصادی متعددی در باشگاه‌های لیگ برتری ایران رواج یافته، حالا این شکایت‌ها در سال‌های اخیر به اوج رسیده است.

در سال‌های گذشته سرخ‌پوشان تهرانی نیز از پرونده‌های شکایت پرتعداد خارجی در امان نبوده و نیستند. علاوه بر رادوشویچ هموطن او برانکو ایوانکوویچ و سه دستیار او نیز در فیفا ارائه اعتراض کردند و مطالبات خود را تمام و کمال گرفتند. از جمع بازیکنان خارجی سابق پرسپولیس هم بودیمیر، گابریل، نیلسون و استوکس جزو شاکیانی بودند که مسئولان رسیدگی به پرونده‌های حقوقیباشگاه پرسپولیس نتوانستند آنها را محکوم کنند. دیگر شکایتی که از پرسپولیس به فیفا در سال‌های اخیرانجام شده نیز مربوط به گابریل کالدرون و دو دستیارش بود. سرمربی آرژانتینی که در نیم فصل اول لیگ نوزدهم هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، ‌بعد از جدایی از جمع سرخ‌ها به فیفا رفت و پول کامل یک فصل قراردادش به علاوه غرامت شکایت خود را از پرسپولیس گرفت و ... خلاصه آن که این ماجرا قصه‌ای دراز دارد!

حالا رضا درویش تصمیم گرفته است به شدت مراقب دستمزد ستاره خط حمله تیمش باشد. پرسپولیس و یحیی گل محمدی به شدت وابسته به گل‌های یورگن لوکادیا شده‌اند و اصلا دوست ندارند این یکی را نیز همچون رادوشویچ و آنتونی استوکس وسط فصل از دست بدهند.

بنابراین رضا درویش از زیر سنگ هم شده ارز خارجی تهیه کرده و مهاجم هلندی تیمش را راضی نگه داشته است تا خطری پرسپولیس را از این ناحیه تهدید نکند!

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13264

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.