فراخوان وزارت راه برای تقسیم پست‌های مدیریتی

فراخوان وزارت راه برای تقسیم پست‌های مدیریتی
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی طی بخشنامه‌ای از داوطلبان تصدی پُست‌های مدیریتی این وزارتخانه خواست در سامانه توسعه سرمایه انسانی (تسا) ثبت‌نام کنند.

به گزارش نجواخبر، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی در نامه‌ای به معاونان وزیر، مدیران کل و رؤسای ستادی، رؤسای و مدیران عامل سازمانها و شرکت‌های تابعه و و مدیران کل راه و شهرسازی استان‌ها اعلام کرد: در اجرای بند 4 سیاست های کلی نظام اداری کشور، ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر دانش‌گرایی و شایسته سالاری مبتنی بر اخلاق اسلامی در نصب و ارتقا مدیران و به منظور بهره مندی از توانمندی های جوانان مستعد کشور، در نظر است تا طرحی موسوم به تربیت مدیران آینده با رویکرد کادر سازی برای تصدی پست های مدیریت حرفه‌ای در سطوح میانی (مدیر کل و معاون مدیر کل) در وزارتخانه مورد اجرا قرار گیرد.

به کارکنان اعلام شود در صورت تمایل و احراز شرایط عمومی می‌توانند تحت عنوان داوطلب تصدی پست‌های مدیریتی به سامانه توسعه سرمایه انسانی (تسا) به نشانی tesa.mrud.ir مراجعه و پس از طی فرایند ثبت نام در مراحل ارزیابی آتی قرار گیرد.

بدیهی است سامانه مورد نظر از زمان این ابلاغ (چهارم آبان ماه 1401) به مدت یک ماه فعال بوده و پس از آن نسبت به تجمیع و بررسی درخواست‌های واصله اقدام خواهد شد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13410

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.