قتل فجیع دختربچه ۳ ساله تهرانی

قتل فجیع دختربچه ۳ ساله تهرانی
دختربچه تهرانی پس از ربوده شدن، جسدش در بوستان ولایت پیدا شد. در این خصوص ماموریت ویژه به دستور بازپرس ویژه قتل تهران صادر شد.

به گزارش نجوا خبر، ۱۱ آبان امسال پدر و مادر عرفان و صاحبه ربوده شدن این دو کودک از خانه شان واقع در جنوب تهران را به مأموران پلیس گزارش دادند. مادر دو کودک در توضیح نحوه ربوده شدن فرزندانش به پلیس گفت:«وسط روز در خانه با فرزندانم تنها بودم که دو خانم ناشناس مقابل در خانه مان آمدند.

آن‌ها خودشان را نیکوکار معرفی کردند و گفتند از طرف یک مؤسسه خیریه مراجعه کرده‌اند و با شناسایی خانواده های بی بضاعت اقدام به خرید کفش برای کودکان خردسال می‌کنند.بعد از من خواستند یک جفت کفش فرزندانم را به آنها نشان بدهم تا از روی آن شماره کفش را ببینند. من به داخل خانه رفتم و لای در باز بود که یک دفعه آنها داخل خانه آمدند و در چشم بر هم زدنی فرزندانم را بغل کردند و پا به فرار گذاشتند.»

تحقیقات برای یافتن ردی از دختر خردسال ۳ ساله به نام صاحبه و برادر ۵ ساله اش به نام عرفان آغاز شد.

در همین حال فردی با صدایی که قابل شناسایی نبود با پدر و مادر کودکان خردسال تماس می‌گیرد و از آنها تقاضای یک میلیارد پول نقد می‌کند. تا این که پیکر نیمه جان صاحبه و عرفان در بوستان ولایت پیدا شد و با گزارش مردمی نیروهای پلیس و امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند.

دختر خردسال قبل از رسیدن به بیمارستان بهارلو جان خود را از دست داد و به قتل رسید و عرفان نیز با حال وخیم در بیمارستان بستری و چند ساعت بعد ترخیص شد.

به این ترتیب رسیدگی به پرونده قتل در دستور کار محمدتقی شعبانی، بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت.بررسی های اولیه حکایت از آن دارد که علت مرگ صاحبه خفگی یا خوراندن مواد مخدر است اما هنوز علت دقیق مرگ مشخص نیست.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13476

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.