رانندگان اتوبوس‌ دیگر وجه نقد از مسافران نمی‌گیرند

رانندگان اتوبوس‌ دیگر وجه نقد از مسافران نمی‌گیرند
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اتوبوس‌ها در صورت قطع بودن سیستم کارتخوان مجاز به دریافت وجه نقد نیستند.

به گزارش نجوا خبر، مهدی چمران روز سه‌شنبه در حاشیه یکصد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران به سؤالات آنان پاسخ داد و درباره دریافت وجه نقد در اتوبوس ها، اظهارداشت: مصوبه‌ای داشتیم که سیستم کارتخوان باید فعال باشد و در غیر این صورت نباید پول نقد دریافت شود.

وی با بیان اینکه دستگاه خراب باشد و پول نقد دریافت شود، صحیح نیست، افزود: این موارد را به ما اطلاع دهید و ما نیز با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی در میان می‌گذاریم.

چمران با بیان اینکه برای رفع مشکل تاکسی‌ها نیز اقداماتی انجام شده است، اظهار داشت: تعدادی از شرکت های مادر، تاکسیرانان را تحت پوشش قرار داده‌اند و تاکسیرانان می‌توانند با مراجعه به این شرکت‌ها مشکل خود را حل کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: این افراد می‌توانند به شکل برخط و از طریق درگاه های دولتی با استفاده از روش های الکترونیک برای حل مشکل دفترچه‌های خود اقدام کنند.

چمران درباره ساخت مسکن برای کارکنان شهرداری نیز گفت: اگر شهرداری بتواند زحمتکشان شهرداری را صاحب منزل کند، اقدام بسیار ارزنده‌ای است.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره نتیجه جلسات با خودرو سازان داخلی افزود: ۲ جلسه با خودروسازان به میزبانی مجلس برگزار شد و جلسه دیگری نیاز است تا مشخص شود که خودروسازان تا پایان سال، چه تعداد اتوبوس می‌توانند تحویل دهند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13543

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.