واکنش خشمگین فضای مجازی به اظهارات عجیب سخنگوى دولت

واکنش خشمگین فضای مجازی به اظهارات عجیب سخنگوى دولت
اظهارات سخنگوی دولت جنجالى شده و در قضاى مجازى با واكنش تند همراه شده است.

به گزارش نجواخبر، سخنگوی دولت بخش زیادی از اعتراضات امروز را نتیجه سیاست‌های غلط اقتصادی، حکمرانی و سیاسی دولت قبل برشمرد و در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه صداوسیما که در محل فاطمیه بزرگ تهران برگزار شد با بیان این مطلب، اظهار کرد: شک نکنید اگر یکی بخوریم دو تا می‌زنیم، فقط شاید بعضی‌ها را نتوانیم بگوییم.

وی در پاسخ به این که چرا با آشوبگران داخلی مماشات صورت می‌گیرد؟ تاکید کرد که اصل بر این است که این جوانان که به خیابان می‌آیند فرزندان خطاکار ما هستند.

بهادری جهرمی ادامه داد: دلیل اینکه گفته می‌شود با اغتشاشگران مماشات صورت می‌گیرد این است که در تله دشمن نیفتیم، برای دولت مثل آب خوردن بود که از همان روزهای اول اجازه دهد تا نیروی انتظامی از گلوله‌های جنگی استفاده کند و هر کسی را به خیابان آمد بزنند و اینطور مردم بترسند و در خانه خارج نشوند؛ اما این دولت هرگز چنین کاری نمی‌کند؛ چون معترضین را بچه و خانواده خود می‌داند و اصلا کلی سرمایه‌گذاری روی این افراد صورت گرفته تا آنها مشکلات کشور را برطرف کنند.

وی بخش زیادی از اعتراضات امروز را نتیجه سیاست‌های غلط اقتصادی، حکمرانی و سیاسی دولت قبل برشمرد و گفت: دولت سابق بین خودش و مردم دیوار کشید و حرف آنها را نشنید و با آنها امنیتی برخورد کرد و صدای آنها را خفه کرد. دولت قبل اجازه نداد صدای مردم شنیده شود و همین مسئله باعث شده تا حجم زیادی از اعتراض تجمیع شود و حالت انفجار به خودش بگیرد. پس مسائل قدیمی را نباید به پای دولت سیزدهم بیاوریم، ا ین دولت اهل شنیدن حرف مردم و رفتن به دانشگاه خواهد بود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13565

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.