آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه بندی معلمان

آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه بندی معلمان
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: هیأت‌های ممیزه رتبه بندی برای تعیین امتیاز نهایی و تعیین رتبه مشمولان اقدام کنند.

به گزارش نجواخبر، صادق ستاری فرد با بیان گزارشی از عملکرد دو هفته اخیر اجرای رتبه بندی گفت: ظرف دو هفته‌ای اخیر علاوه بر خود اظهاری و تأیید نهایی فرم‌های ثبت‌نامی توسط مشمولان، مدیران مدارس و امور اداری و گروه‌های ارزیابی شامل ارزیابان حرفه‌ای، گزینش و حراست، مدارک، مستندات و شایستگی‌ها و صلاحیت‌های مشمولان را بررسی کرده‌اند.

وی با ابراز رضایت از طی فرایند مربوط توسط عوامل مربوط افزود؛ تاکنون مدیران مدارس و مدیران واحدهای اداری تاکنون در خصوص ۶۹۹ هزار و ۲۷۶ نفر اظهار نظر کردند، همچنین ۴۳ هزار و ۱۹۰ نفر توسط ارزیابان حرفه‌ای، ۲۴۶ هزار و ۹۴ نفر توسط گزینش و ۲۶۸ هزار و ۳۷۴ نفر توسط حراست ارزیابی و بررسی شده‌اند.

ستاری فرد در ادامه گفت: جهت تسهیل و تسریع امور به موازات طی فرایندهای ارزیابی ضروری است هیئت‌های ممیزه با استفاده از ظرفیت کارگروه‌های تخصصی و فرعی موضوع تبصره ماده ۲۰ آئین‌نامه اجرایی قانون رتبه‌بندی و بخش‌نامه ابلاغی وزارت، باید از هم‌اکنون نسبت به تعیین امتیاز نهایی و تعیین رتبه مشمولان اقدام کنند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13587

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب