شرایط فروش جدیدِ لاماری ایما با قیمت قبلی

شرایط فروش جدیدِ لاماری ایما با قیمت قبلی
شرایط فروش لاماری ایما در بورس ویژه آبان ۱۴۰۱ اعلام شد. شرکت آرین پارس موتور شاسی بلند لاماری ایما را با همان قیمت قبلی به مشتریان عرضه می‌کند.

به گزارش نجواخبر،‌ شرکت آرین پارس موتور در ادامه طرح‌های فروش لاماری ایما قصد دارد مدل ۱۴۰۱ این شاسی بلند را از روز سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ با همان قیمت قبلی در بورس کالا عرضه کند. در ادامه جزئیات شرایط فروش لاماری ایما را مشاهده می‌کنید:

شرکت آرین پارس موتور در مرحله جدید عرضه لاماری ایما همانند مرحله قبلی این شاسی بلند را با قیمت ۱ میلیارد و ۹۴ میلیون تومان به بورس عرضه می‌کند. گفتنی است این شرکت در دوره قبلی که در ابتدای آبان ماه به اجرا رسید، حدود ۲۰۰ دستگاه از لاماری ایما را در رنگ‌های سفید و مشکی به بورس عرضه کرد که بسیاری از مشتریان از این طرح استقبال کرده بودند.

توضیحات مهم:

در طرح جدید فروش لاماری ایما همانند دوره قبلی هر کد ملی فقط اجازه ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده را خواهد داشت و به هر کد ملی نیز یک دستگاه خودرو ارائه می‌شود.

فرایند صدور سند و شماره‌گذاری خودرو نیز فقط به نام شخص خریدار انجام می‌شود.

مشتریان باید پرونده شخصی را ایجاد و آن را تکمیل کنند.

ضمن این که علاوه بر وجه خودرو، خریداران باید هزینه‌های ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها برای بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری را پرداخت کنند.

کلیه هزینه‌های خرید خودرو لاماری ایما از بورس کالا می‌بایست توسط شخص خریدار و از حساب بانکی وی پرداخت شود. همچنین شخص خریدار باید تمام هزینه‌ها را از طریق وب‌گاه و درگاه پرداخت الکترونیک به حساب شرکت آرین پارس موتور واریز کند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13653

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.