ضرر 6 میلیاردی کی‌روش برای پرسپولیس

ضرر 6 میلیاردی کی‌روش برای پرسپولیس
تصمیم مهم کی‌روش باعث شد پرسپولیس ضرر کند.

به گزارش نجواخبر؛ یکی از اتفاقات مثبت جام جهانی برای تیم‌های باشگاهی پاداشی است که فیفا برای حضور بازیکنان به آن‌ها پرداخت می‌کند. این مبلغ روزانه 10 هزار دلار است و شامل دوره آماده‌سازی تیم ملی تا یک روز پس از حذف خواهد بود.

در شرایط فعلی اگر ایران در مرحله گروهی حذف شود پاداش هر بازیکن برای باشگاهش مبلغی در حدود 170 هزار دلار است که بین تیم‌هایی که او در دو فصل اخیر در آن‌ها عضویت داشته تقسیم می‌شود. باشگاه پرسپولیس در جام جهانی علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، وحید امیری و مهدی ترابی را دارد ولی شاید اگر کی‌روش سرمربی تیم ملی نمی‌شد تعداد نمایندگان این باشگاه افزایش می‌یافت.

میلاد سرلک، هافبک پرسپولیس یکی از نفراتی است که در زمان دراگان اسکوچیچ در تیم ملی حضور داشت و چند بار هم به میدان رفت. کی‌روش در بازگشت به تیم ملی سرلک را دعوت کرد و در بازی‌های دوستانه هم به او بازی داد اما عملکرد هافبک دفاعی قرمزها برای سرمربی پرتغالی تیم ملی راضی‌کننده نبوده و او سرلک را خط زد.

با توجه به اینکه سرلک در دو سال گذشته عضو پرسپولیس بوده تمام پاداش جام جهانی او که مبلغی در حدود 6 میلیارد بود به این باشگاه می‌رسید ولی با تصمیم کی‌روش قرمزها این مبلغ را از دست دادند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13658

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب