حسن روشن در گفتگو با «نجواخبر»:

کارمان در جام جهانی غیرممکن نیست!

کارمان در جام جهانی غیرممکن نیست!
حسن روشن می گوید شاگردان کارلوس کی روش می توانند در جام جهانی قطر پتانسیل بالایی از خود نشان بدهند.

حسن روشن پیشکسوت فوتبال در گفت‌وگو با نجوا خبر با وجود گمانه زنی های زیاد درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید شاگردان کارلوس کی روش می‌توانند در جام جهانی قطر پتانسیل بالایی از خود نشان بدهند.

بازی ایران و نیکاراگوئه چطور بود؟

با توجه به شرایط بهتر بود حریف مناسب‌تری انتخاب می‌شد تا بازیکنان بیشتر محک زده شوند. تیم ملی در گروهی حضور دارد که می‌توانیم به صعودمان به مرحله بعدی امیدوار باشیم. تیمی مثل ولز را می‌توان تیمی صاحب سبک دانست. این شرایط برای تیمی مانند آمریکا هم وجود دارد و شاید در بدبینانه ترین حالت بتوان این تیم‌ها را هم رده با خودمان بدانیم. در چنین وضعیتی امکان پیروزی برابر حریفان و ایجاد شرایط برای صعود از مرحله گروهی برای ملی پوشان دور از ذهن نیست.

به نظر شما کدام تیم سرسخت‌ترین رقیب ایران در جام جهانی خواهد بود؟

در مورد انگلیس باید بگویم این تیم با وجود این که تیم قدر و پرمهره‌ای محسوب می‌شود اما با عملکرد خوب و کم نقص می‌توان شرایط را به گونه‌ای رقم زد که حتی از انگلیس نیز امتیاز گرفت.

آیا امکان صعود به جام جهانی قطر را داریم؟

از نظر فنی و مهره‌ای ابزارهای خوبی را در تیم ملی داریم و نمی‌دانم چرا اصرار داریم خودمان را نادیده بگیریم و توانایی های تیم ملی را کوچک جلوه بدهیم. کار ما در جام جهانی سخت است اما غیرممکن نه.

مصدومیت امید ابراهیمی هم ناگوار بود؟

مشکلات این چنینی و بروز مصدومیت در ورزش و فوتبال اجتناب ناپذیر است و متأسفانه این اتفاق برای ابراهیمی رخ داده است. ستاره‌ها و بازیکنان زیادی هستند که جام جهانی قطر را از دست داده‌اند و امیدوارم ابراهیمی به سرعت سلامتی کامل خود را به دست آورد. ملی پوشان خوبی را در تیم ملی داریم که می‌توان به عملکرد این نفرات در جام جهانی امیدوار بود و بعد از این رقابت‌ها صحبت های زیادی را در مورد این تیم و بازیکنانش بشنویم.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13705

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.