شایعه جدید پیرامون آینده رونالدو/ باز هم پای بکام به میان آمد

شایعه جدید پیرامون آینده رونالدو/ باز هم پای بکام به میان آمد
دیوید بکام برای جذب کریستیانو رونالدو در اینترمیامی تلاش خواهد کرد.

به گزارش نجواخبر، بکام در صحبتی که با نمایندگان رونالدو داشت متوجه شد که رونالدو به رفتن به آمریکا علاقه‌مند است. لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی همچنان هدف شماره یک تیم بکام در MLS است، اما در دسترس بودن رونالدو توجه بکام را به خود جلب کرده و اسطوره انگلیسی نمی‌خواهد این فرصت را از دست بدهد.

یونایتد پس از مصاحبه جنجالی رونالدو و انتقادهای تند و تیزش از باشگاه و مربی، آماده است تا قراداد او را پاره کرده و اخراجش کند.

رونالدو با تمرین با تیم ملی کشورش در آستانه جام‌جهانی سعی کرد توجهش از باشگاه و اتفاقات پیش آمده را منحرف کند. او که صراحتاً عنوان کرده بود احترامی برای تن‌هاخ قائل نیست، در مورد جام جهانی هم حرفهایی زد و گفت: «ما به دنبال پیروزی هستیم و به نظرم تیمش را هم داریم. اما تعدادی تیم سطح بالا هم در جام‌جهانی وجود دارند. ما باید متمرکز بمانیم، متواضع باشیم، به آنجا برویم و نشان بدهیم که چه کارهایی از ما ساخته است.»

هر دو باشگاه لس‌آنجلس (لس‌آنجلس اف‌سی و لس‌آنجلس گلکسی) و همچنین اینترمیامی مشتاق جذب رونالدو هستند. اما وجود بکام در فلوریدا انتقال به اینترمیامی را جذاب‌تر می‌کند. بکام همچنان به جذب مسی علاقه‌مند است و مسی هم برای رفتن به تیم بکام چراغ سبز نشان داده است.

اما اسطوره انگلیسی از شانس به چنگ آوردن رونالدو غافل نخواهد شد. این انتقال روسای MLS که در تلاش برای تقویت وجهه فوتبال در کشور هستند و برای حق پخش تلویزیونی فصل آینده با Apple قرارداد جدیدی بستند را خوشحال خواهد کرد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13729

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب