دستگیری عوامل شهادت ۲ بسیجی در مشهد

دستگیری عوامل شهادت ۲ بسیجی در مشهد
فرماندار مشهد از دستگیری تیم پنج نفره‌ای که عامل به شهادت رساندن ۲ مدافع امنیت در مشهد بودند، خبر داد.

به گزارش نجواخبر، محسن داوری صبح امروز، ۲۸ آبان، در جمع خبرنگاران با اشاره به حوادث اخیر کشور و شهادت ۲ نیروی بسیجی حافظ امنیت در مشهد اظهار کرد: با تلاش و پیگیری دستگاه‌های امنیتی و انتظامی عوامل این جنایت شناسایی و با اقدامات اطلاعاتی دستگیر شدند. عوامل این جنایت در قالب تیمی پنج نفره حین فرار از استان دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

وی با بیان اینکه قاتل و هم‌دستانش به قصد خروج از کشور در حال فرار بودند، عنوان کرد: عوامل پس از دستگیری در یکی از استان‌های همجوار برای تشکیل پرونده به مشهد منتقل شدند و به زودی پرونده در دستگاه قضائی بررسی شده و این عوامل به سزای اعمال خود خواهند رسید. قاتل اصلی این پرونده که از همین تیم پنج نفره بود نیز دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کرده است.

فرماندار مشهد با تاکید براینکه طبق قانون با بر هم زنندگان آرامش برخورد جدی خواهد شد، بیان کرد: البته نمی‌توان گفت تمام کسانی که به خیابان‌ها آمده‌اند، اغتشاشگر هستند و در این میان عده‌ای برای اعتراض آمده‌اند که به اعتراضاتشان رسیدگی خواهد شد. عده‌ای نیز از روی ناآگاهی فریب دشمن را خورده که پس از توجیه شدن توسط عوامل انقلابی، دست از اقدام خود برداشته‌اند.

داوری ادامه داد: گروهی هم توسط معاندان به قصد اغتشاش و تخریب وارد خیابان‌ها می‌شوند که پس از شناسایی، دستگیر شده و پرونده آن‌ها در دستگاه قضائی تحت بررسی و پیگیری است و نتیجه به زودی از رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

پیکر دو بسیجی حافظ امنیت، شهیدان «دانیال رضازاده» و «حسین زینال‌زاده» همراه با سرباز مشهدی والامقام در مرزبانی «رضا رضوانی» که دیروز بر اثر سانحه در مرز سراوان به شهادت رسیده بودند، امروز تا حرم مطهر رضوی تشییع می‌شود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13744

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب