آنچه در جمعه شب سمیرم گذشت/ جان باختن سه شهروند

آنچه در جمعه شب سمیرم گذشت/ جان باختن سه شهروند
رییس کل دادگستری استان اصفهان در بیان برخی جزییات جان باختن سه نفر از اهالی شهرستان سمیرم در جریان ناآرامی‌های اخیر گفت : ۲ تن از جان‌باختگان با گلوله هایی کشته شده اند که متعلق به سلاح در اختیار حافظان امنیت نبوده است.

به گزارش نجواخبر، رئیس کل دادگستری استان اصفهان در بیان برخی جزییات جان باختن سه نفر از اهالی شهرستان سمیرم در جریان ناآرامی‌های اخیر گفت : ۲ تن از جان‌باختگان با گلوله‌هایی کشته شده‌اند که متعلق به سلاح در اختیار حافظان امنیت نبوده است.

روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان امروز شنبه به نقل از حجت‌الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری افزود: شامگاه روز چهارشنبه ۲۵ آبان ماه در جریان ناآرامی‌های حادث شده در شهر سمیرم متأسفانه ۳ نفر از اهالی این شهر جان خود را از دست دادند.

وی اظهار داشت: در پی گزارش این واقعه با دستور ویژه قضائی تحقیقات جامع درباره موضوع آغاز شد که گزارش های کارشناسی و معاینات اولیه حاکیست یک نفر از مقتولان بر اثر وارد آمدن جسم سخت و برنده به سر جان خود را از دست داده و علت فوت ۲ نفر دیگر اصابت گلوله بوده است.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان تاکید کرد: بررسی اولیه حاکی است این گلوله‌ها متعلق به نیروهای حافظ امنیت نیست.

گفتنی است شامگاه جمعه تعدادی از اغتشاشگران با حضور در میدان شهدا شهر سمیرم با روشن کردن آتش و سر دادن شعارهایی حرکت آشوب‌طلبانه خود را در این شهر ادامه دادند.

اغتشاشگران که طی شب های گذشته با پرتاب کوکتل مولتف به اموال عمومی،بانک‌ها و خودروهای عمومی و نظامی خسارت وارد کرده و آن‌ها را به آتش کشیده بودند شب گذشته نیز با حمله به برخی مراکز دولتی شهرداری، حوزه علمیه و خودروی آتش‌نشانی را به آتش کشیدند.

صبح امروز مراسم تدفین ۳ نفر از کسانی که در جریان اغتشاشات اخیر این شهر توسط افراد ناشناس کشته شده بودند در آرامستان این شهر برگزار شد.

اغتشاشگران به سلاح سرد و گرم،سلاح ساچمه‌زن و برخی تجهیزات آتش‌زا مجهز بودند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13750

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب