ماجرای مضروب شدن کارکنان مترو در ایستگاه شهدا و تئاترشهر +توضیحات سخنگوی شهرداری و فیلم

در حمله اوباش به ایستگاه متروی میدان شهدا و تئاترشهر ۲ نفر از کارکنان مترو و یک شهروند زخمی شدند.

به گزارش نجواخبر، مطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران، جزئیات مضروب شدن دو مأمور مترو در پی حوادث شب گذشته مترو را تشریح کرد.

محمدخانی در مورد جزئیات مضروب شدن دو مأمور مترو در پی حادثه شب گذشته مترو گفت: در ساعت ۱۷ دیروز در ایستگاه تئاتر شهر حدود ۱۰ نفر از آشوبگران وارد مترو شدند.

وی با بیان اینکه این افراد تلاش داشتند که با باز نگهداشتن درب در یکی از قطارها،مانع حرکت قطار شوند افزود: این مسئله سبب اختلال در سیستم مترو شد و نارضایتی مسافران را به همراه داشت، در این میان همکاران مترو تلاش می‌کنند که مانع این حرکت شوند و از تجهیزات مترو صیانت کنند که مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند.

محمدخانی با بیان اینکه یکی از همکاران مضروب مترو صبح امروز از بیمارستان مرخص شد، اما متأسفانه همکار دیگر به دلیل ضربات چاقویی که به وی وارد شده از ناحیه ریه دچار آسیب جدی شده و همچنان تحت مداوا است.

وی با اشاره به اعلام پلیس مبنی بر دستگیری تعدادی از ضاربان، در مورد میزان خسارات وارد شده به مترو، گفت: هنوز جمع بندی نهایی به دستمان نرسیده اما خسارت قابل توجهی در روز گذشته به تجهیزات مترو به خصوص در خط ۴ وارد شده است.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13752

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب