سرقت چهار میلیارد تومانیِ عروس از خانواده شوهر!

سرقت چهار میلیارد تومانیِ عروس از خانواده شوهر!
زن جوان که نقشه سرقت ۴میلیارد تومانی از خانه مادرشوهرش را طراحی کرده بود، چند روز پس از سرقت وقتی به مهمانی خانوادگی رفت، فراموش کرده بود که یکی از انگشترهای سرقتی از خانه مادرشوهرش را به انگشت دارد.

به گزارش نجوا خبر، مرداد امسال مأموران پلیس در جریان دستبرد مسلحانه به خانه‌ای در یکی از محله‌های پایتخت قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. محل سرقت خانه زوجی سالخورده بود و مأموران وقتی وارد آنجا شدند با پیکر نیمه‌جان این زوج مواجه شدند. آنها به‌شدت کتک خورده بودند و با حضور اورژانس، به بیمارستان انتقال یافتند.
به نقل از همشهری، کسی که پلیس را خبر کرده بود، عروس این زوج بود. او گفت: پدر و مادر شوهرم تنها زندگی می‌کنند و ما گاهی به آنها سر می‌زنیم. ساعاتی قبل برای سرزدن به آنها به خانه‌شان آمدم و پس از انجام کارهای خانه، غذا سفارش دادم. وقتی زنگ واحد را زدند به گمان اینکه غذا رسیده، ‌در را باز کردم اما ناگهان مردی نقابدار که اسلحه در دست داشت وارد خانه شد. او با اسلحه به تهدید ما پرداخت و بعد از آنکه دست و پایم را با چسب بست، مرا داخل یکی از اتاق‌ها زندانی کرد. این مرد دست و پای پدر و مادر شوهرم را هم با پارچه و طناب بسته و چسبی به دهانشان زد. او با مشت و لگد به جان آنها افتاد. چون می‌خواست رمز گاوصندوق را بگیرد و من فقط صدای تهدیدهای او و ناله‌های پدر و مادر شوهرم را می‌شنیدم. او پس از آنکه رمز را به دست آورد محتویات گاوصندوق را خالی و فرار کرد. به‌گفته مادر شوهرم، داخل گاوصندوق پول، طلا و جواهرات، دلار و سکه‌های طلا بود که در مجموع حدود ۴میلیارد تومان ارزش داشت.

وی ادامه داد: وقتی صدا قطع شد به سختی دست و پایم را باز کردم و از اتاق خارج شدم. فورا به کمک والدین شوهرم رفتم و به اورژانس و پلیس زنگ زدم. درحالی‌که زوج سالخورده برای درمان به بیمارستان انتقال یافته بودند، گروهی از مأموران اداره آگاهی تهران با دستور قاضی مصطفی تقی‌زاده، بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت تحقیقات برای شناسایی سارق مسلح را آغاز کردند. همزمان از بیمارستان خبر رسید که زن سالخورده به هوش آمده و از بیمارستان مرخص شده است اما شوهر وی با اینکه از خطر مرگ گریخته بود، اما همچنان تحت نظر پزشکان بود.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/13782

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب