تصادف مرگبار در تهران/ بازهم پژو 207 متلاشی شد!

تصادف مرگبار در تهران/ بازهم پژو 207 متلاشی شد!
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۷ در بزرگراه شهید خرازی خبر داد و گفت: این حادثه سه کشته داشت.

به گزارش نجوا خبر، سید جلال ملکی روز یکشنبه گفت: ساعت ۲۳:۴۰ شب گذشته حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید خرازی بعد از خیابان اردستانی به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان ۲ دقیقه مأموران ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه رسیدند.

وی افزود: یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ با سه سرنشین مرد جوان ۲۵ تا ۳۰ ساله به هنگام حرکت از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با جوی آب کنار بزرگراه با یک تیر فلزی برق برخورد کردند.

ملکی با بیان اینکه بر اثر این برخورد اتاق خودرو کاملا متلاشی و بخش از تیر فلزی برق در داخل خودرو قرار داشت، گفت: یک نفر از سرنشینان از داخل خودرو به بیرون پرتاب شده بود و ۲ سرنشین دیگر در داخل خودرو محبوس بودند که آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش داده و این افراد را خارج که به تأیید عوامل اورژانس مشخص شد تمامی سرنشینان این خودرو بدلیل آسیب شدید جان باختند.

وی با بیان اینکه چند روز گذشته نیز یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نیز در چنین حادثه‌ای متلاشی شده بود، گفت: ایمن سازی خودرو موضوع بسیار مهمی است که جا دارد نهادهای نظارتی بر این موضوع ورود کنند چرا که به نظر می‌رسد کیفیت این گونه خودروها زیاد مناسب نیست البته علت این حادثه در دست بررسی است و رانندگان باید در مسیرها با احتیاط حرکت کنند اما با توجه به قیمت بالای این خودروها موضوع ایمن سازی این وسایل بسیار مهم است.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/14713

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.