سه خودرو در بزرگراه شهید لشکری واژگون شدند+ جزئیات

سه خودرو در بزرگراه شهید لشکری واژگون شدند+ جزئیات
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت از واژگونی سه دستگاه خودرو به صورت مجزا در بزرگراه شهید لشکری به علت یخ زدگی سطح معبر خبر داد.

به گزارش نجواخبر، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی سه دستگاه خودروی تیبا، پراید و تیبا به صورت مجزا در بزرگراه لشکری به علت یخ زدگی رمپ ورودی پل صنایع و مصدومیت یکی از رانندگان در این حوادث خبر داد.

سرهنگ شریفی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در ساعت۵:۳۰ امروز در پی رصد معابر و بزرگراه‌های شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک پلیس راهور مبنی بر وقوع سه فقره واژگونی بلافاصله گشت تصادفات پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور فاتب به همراه نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

وی گفت: در محدوده بزرگراه لشکری به شرق پل صنایع دو دستگاه تیبا و یک دستگاه پراید بصورت مجزا به علت یخ زدگی رمپ ورودی پل صنایع واژگون شده بودند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در این حوادث راننده یکی از خودروها به صورت سطحی مجروح شد که با حضور تیم‌های اورژانس در محل مداوا شد.

سرهنگ شریفی افزود: تیم های منطقه 5 پلیس راهور تهران بزرگ بلافاصله در هر سه محل و حادثه حاضر شده و نسبت به روان سازی ترافیک و ایمن سازی محل اقدامات لازم را انجام داده و نمک پاشی توسط عوامل شهرداری صورت گرفت .

وی در پایان از رانندگان خواست: در هنگام لغزندگی معابر و تاریکی هوا حتما با سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد کرده و از سرعت و سبقت در این معابر خودداری کنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

 

منبع: خبرگزاری فارس

لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/14822

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.