کشف گنج در تهران باعث مرگ یک مرد جوان شد

کشف گنج در تهران باعث مرگ یک مرد جوان شد
مرد جوان که در خانه‌ای در جست‌و‌جو گنج بود، دچار حادثه شد و به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش نجوا خبر، جمعه شانزدهم دی ماه، پرسنل انتظامات بیمارستان شهدای یافت‌آباد مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت این مرکز درمانی به پلیس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پای در بیمارستان مورد نظر گذاشتند و با جسد مرد حدودا ۳۰ ساله‌ای مواجه شدند که براثر خفگی فوت کرده بود همچنین در ادامه مشخص شد، متوفی توسط پدر و دوستش به این مرکز درمانی منتقل شده بود.

بدین ترتیب کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، در نخستین گام دوست متوفی را هدف تحقیق قرار دادند؛ وی گفت: در خانه‌ام مشغول کندن چاه برای فاضلاب سرویس بهداشتی بودیم، اما ناگهان آب از زیر زمین به بالا آمد و متوفی دچار حادثه شد.

تیم جنایی هنگامی که متوجه ضد و نقیض گویی‌های دوست متوفی شده بودند راهی خانه موردنظر در محله ۴۵ متری زرند شدند و با تحقیقات میدانی پی بردند، متوفی و دوستش در حال گنج پیدا کردن در یکی از اتاق‌های خانه بودند که به دلیل شکستگی لوله یا حفر قنات دچار حادثه مرگبار شدند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در گام بعدی دوست متوفی را برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده بازداشت کردند.

جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و بررسی‌های بیشتر در رابطه با این پرونده توسط تیم تحقیق ادامه دارد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/14923

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب