عرضه ۵ هزار دناپلاس در بورس یکشنبه آینده+جزئیات و قیمت

عرضه ۵ هزار دناپلاس در بورس یکشنبه آینده+جزئیات و قیمت
تعداد ۵هزار دستگاه خودروی دناپلاس دستی سفید یکشنبه آینده (۲۵ دی) در بورس کالا عرضه می‌شود.

به گزارش نجواخبر، بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تعداد 5 هزار دستگاه خودروی دناپلاس دستی سفید متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو روز یکشنبه 25 دی در بورس کالا عرضه می‌شود.

بر اساس این گزارش، شرکت ایران خودرو قیمت پایه این خودرو را که 27 اسفند سال جاری به خریداران تحویل می‌شود 189 میلیون و 500 هزار تومان اعلام کرده است، و درصد پیش‌پرداخت این خودرو نیز 100 درصد در نظر گرفته شده است.

همچنین در اطلاعیه عرضه دناپلاس دستی آمده است: هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه‌شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو است و خریداران باید 18 سال تمام را داشته باشند.

اشخاصی که در عرضه‌های قبلی و از ابتدای سال 1398 از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران باید جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام کنند.

گفتنی است خریداران باید در زمان مقرر که طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی اطلاع‌رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه‌گر مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه‌های جانبی شامل 4 میلیون و 371 هزار و 310 تومان در ازای بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت به‌علاوه 13 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی ـ که براساس مبلغ معامله باید پرداخت شود، نمایند.

در صورت عدم واریز هزینه‌ها حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک تکمیل وجه متعلقات قانونی به‌نسبت زمان تأخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک‌دهم درصد ارزش معاملاتی به‌ازای هر روز تأخیر قبل از تحویل خودرو می‌شود، همچنین امکان انتخاب رنگ و مشخصه‌های سفارشی وجود دارد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/14958

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.