احتمال نزدیک شدن حیوانات وحشی به شهرهای استان فارس/ یک اطلاعیه رسمی

احتمال نزدیک شدن حیوانات وحشی به شهرهای استان فارس/ یک اطلاعیه رسمی
از تمام شهروندان علاقمند به محیط زیست، خواهشمند است در صورت مشاهده حیات وحش، ضمن اطلاع به مأموران محیط زیست با شماره تماس ۱۵۴۰ یا مراجعه به نزدیک‌ترین اداره یا پاسگاه محیط زیست، نهایت همکاری را برای جلوگیری از وارد آمدن هر گونه آسیب به این گونه‌های جانوری ارزشمند به عمل آورند.

به گزارش نجوا خبر، روابط عمومی سازمان حفاظت و مدیریت حیات وحش استان فارس از احتمال نزدیک شدن حیوانات وحشی به مناطق مسکونی خبر داد.

روابط عمومی سازمان حفاظت و مدیریت حیات وحش استان فارس ضمن اشاره به برخی نکات برای برخورد با حیات‌وحش در فصول سرد سال اعلام کرد: با توجه به بارش برف و باران و برودت هوا در اکثر نقاط استان، امکان دارد که گونه‌های جانوری حیات وحش به مناطق مسکونی در اطراف روستاها و حتی بافت‌های شهری نزدیک شوند.

همچنین از تمام هم استانی‌های علاقه‌مند به محیط زیست، خواهشمند است در صورت مشاهده حیات وحش، ضمن اطلاع به مأموران محیط زیست با شماره تماس ۱۵۴۰ یا مراجعه به نزدیک‌ترین اداره یا پاسگاه محیط زیست، نهایت همکاری را برای جلوگیری از وارد آمدن هر گونه آسیب به این گونه‌های جانوری ارزشمند به عمل آورند. شهروندان باید توجه داشته باشند که پیش از همه چیز باید از گرفتن و یا آزار و اذیت آن‌ها خودداری کنند.

روابط عمومی حفاظت محیط زیست فارس عنوان کرده است: بدیهی است ادارات حفاظت محیط زیست در سطح استان نیز همانند سال‌های گذشته، تمهیدات لازم را برای کمک رسانی و امداد به حیات وحش استان، انجام خواهند داد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/14977

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب