قتل مرموز مرد جوان در پایانه اتوبوسرانی پس از پیامک‌های هشدار

قتل مرموز مرد جوان در پایانه اتوبوسرانی پس از پیامک‌های هشدار
کارآگاهان جنایی تحقیقات خود را برای افشای راز قتل مردی که در پایانه اتوبوسرانی هدف ضربات چاقو قرار گرفت، آغاز کردند.

به گزارش نجواخبر، ساعت ۳ بامداد جمعه پنجم آبان‌ماه، قاضی موسی رضازاده، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۵۶ افسریه از قتل مرد جوانی باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی در بیمارستان با جسد مرد جوانی به نام پرویز روبه‌رو شد که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌ها نشان داد مقتول چند ساعت قبل در حالی که زخمی بوده برای درمان به بیمارستان بعثت منتقل می‌شود، اما بر اثر شدت جراحات فوت می‌کند.

همچنین مشخص شد پرویز همراه دختر جوانی در پایانه اتوبوسرانی بزرگراه بسیج بوده که با دو مرد درگیر می‌شود و آن‌ها او را با چاقو زخمی و سپس از محل فرار می‌کنند.

بنابراین مأموران در نخستین گام از دختر جوان تحقیق کردند. وی در ادعایی گفت: «پرویز قرار بود با دو مرد جوان معامله موتورسیکلت انجام دهد، به همین دلیل هم با آن‌ها در پایانه اتوبوسرانی قرار ملاقات گذاشت. ما با هم سر قرار رفتیم که پرویز با آن‌ها درگیر شد و آن‌ها هم او را با چاقو زخمی کردند. پس از این حادثه، دو ضارب فرار کردند و من هم با اورژانس و پلیس تماس گرفتم.»

پس از این مأموران دوربین‌های مداربسته محل حادثه را مورد بازبینی قرار دادند و دریافتند عاملان قتل پس از اینکه با چاقو ضرباتی به قفسه سینه و کتف پرویز وارد می‌کنند به سرعت از محل می‌گریزند.

در شاخه دیگری از تحقیقات، مأموران با چند پیامک مرموز در تلفن همراه مقتول روبه‌رو شدند که مشخص شد فردی با ارسال پیامک‌های هشدار از پرویز سؤال کرده دختر جوان چرا همراه اوست. بدین ترتیب این فرضیه برای مأموران پلیس قوت گرفت که به احتمال زیاد درگیری مقتول با دو مرد جوان به‌خاطر معامله موتورسیکلت نبوده و اختلاف آن‌ها به خاطر دختر جوانی بوده که لحظه حادثه همراه مقتول بود.

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی، کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری عاملان قتل آغاز کردند تا زوایای پنهان این حادثه را برملا کنند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/181952

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب