دانش‌آموزان یزدی با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

دانش‌آموزان یزدی با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی استان یزد گفت: دانش‌آموزان یزدی، یازدهم آبانماه با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند.

به گزارش نجواخبر، حسین میرشریف، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی استان یزد اظهار کرد: رویداد «مدرسه نوجهان» برگرفته از سخنان رهبری معظم انقلاب اسلامی در دیدار سال گذشته با دانش‌آموزان است که ایشان از آنان خواستند نقش ایران را در نظم نوین جهانی پیدا کنند.

وی افزود: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان این مأموریت را به دانش‌آموزان داد و امسال در سالگرد سخنرانی رهبری، رویداد مدرسه‌ای را در ۴۰۰ مدرسه استان برگزار می‌کند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی استان یزد با اشاره به ثبت نام مدارس دور دوم ابتدایی و متوسط اول و دوم گفت: نقطه عطف این کار فعالیت دانش‌آموزان است که این رویداد از امروز آغاز شده و تا دهم آبان ماه به مدت یک ساعت در مدارس برگزار می‌شود.

میرشریف با بیان این‌که علاوه بر رویداد مدرسه نوجهان، دانش‌آموزان یزدی برای دیدار با رهبر معظم انقلاب یازدهم آبانماه اعزام خواهند شد، تصریح کرد: پویش پلاکاردنویسی با عنوان نقش ایران در نظم نوین جهانی در چهار محور قدرت ایران، افول آمریکا، مقاومت و انتقال قدرت از غرب به آسیا برگزار می‌شود و دانش‌آموزان پلاکارد‌ها را تهیه و در راهپیمایی ۱۳ آبان حمل می‌کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان عکس‌های خود به همراه این پلاکارد‌ها و دست نوشته‌ها را برای ما می‌فرستند و به نفرات برگزیده هم جوایزی اهدا خواهد شد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/182050

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب