هوای سرد در راه است/ این استان‌ها منتظر بارش باشند

هوای سرد در راه است/ این استان‌ها منتظر بارش باشند
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، اعلام کرد که طی ۵ روز آینده شاهد بارش باران در کشور هستیم.

به گزارش نجوا خبر، صادق ضیاییان افزود: امروز (۱۳ آبان‌ماه) در گیلان، مازندران و برخی مناطق استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، همدان، زنجان، قزوین، تهران،مرکزی قم، اصفهان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کرمان، یزد، خراسان جنوبی، شمال و شرق سمنان، شمال شرق خوزستان و غرب گلستان بارندگی رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد. بارش در ارتفاعات مناطق سردسیر بصورت برف خواهد بود.

ضیاییان افزود: یکشنبه در بعضی ساعات سرعت وزش باد در جنوب شرق کشور افزایش می‌یابد که خیزش گردوخاک در برخی از این مناطق دور از انتظار نیست.
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۱۴ آبان ‌ماه) نیمه‌ابری و افزایش باد، با احتمال رگبار و رعدوبرق و به‌تدریج صاف با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه ‌ (۱۵ آبان ماه) صاف تا قسمتی ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان گفت: طی امروز و فردا (۱۳ و ۱۴ ماه) بندرعباس با دمای ۲۴ و ۲۲ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و همدان با دمای ۲ و ۱ درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌ کشور هستند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/182150

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب