حضور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در اجتماع و راهپیمایی ۱۳ آبان

اجتماع با شکوه دانش آموزی برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین، محکومیت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اعلام نفرت و انزجار از اسراییل کودک کش به مناسبت ۱۳ آبان ماه، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، همگام با خروش سراسری مردم ایران در اصفهان و زرین شهر برگزار شد.

به گزارش نجوا خبر، در این تجمع با شکوه که با حضور مسئولین ،دانش‌آموزان و معلمان و اقشار مختلف مردم اصفهان و لنجان، برگزار شد، مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان به همراه جمعی از معاونین، مدیران و جمعی از شاغلین و بازنشستگان شرکت حضور داشتند.

این راهپیمایی در اصفهان در مسیرهای منتهی به میدان امام (ره) و در زرین شهر در میدان انقلاب اسلامی ( میدان مرکزی) برگزار شد و با راهپیمایی به محل گلستان شهدای زرین شهر و ادای احترام به شهدای پر افتخار به پایان رسید .

حاضران با مشت های گره کرده و شعارهای کوبنده، نفرت و انزجار خود از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل کودک کش، حامیان جنایتکار آن و حمایت همه جانبه خود از مسلمانان و مستضعفان جهان و به ویژه مردم تحت بمباران فلسطین و ساکنین غزه را اعلام کردند.

در اجتماع با شکوه مردم اصفهان، امیر دریادار حبیب‌الله سیّاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران و در زرین شهر استاد غلامرضایی تحلیگر مسائل سیاسی در سخنانی به تشریح مناسبت های تاریخی روز ۱۳ آبان ماه شامل تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۴۳، شهادت دانش‌آموزان تهرانی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام در سال ۱۳۵۸ پرداختند .

در این سخنرانی‌ها ابعاد جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین و حمایت آمریکا و متحدانش از این جنایات تشریح شد .

در این مراسم ضمن اجرای سرودهای گروه های دانش‌آموزی و شعار علیه اسرائیل جنایتکار و غاصب، بیانیه ستاد برگزاری مراسم مردمی در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین، محکومیت جنایات آمریکا، اسرائیل و دیگر حامیان صهیونیست‌ها قرائت شد .

 

حضور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در اجتماع و راهپیمایی ۱۳ آبان

 

حضور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در اجتماع و راهپیمایی ۱۳ آبان

 

حضور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در اجتماع و راهپیمایی ۱۳ آبان

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/182167

کلیدواژه‌ها

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب