بدلِ باب راس روی آنتن شبکه چهار سیما

بدلِ باب راس روی آنتن شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی «نقاشی بکش» با گویندگی ۲۳ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش نجواخبر، فیلم سینمایی بدل باب رأس در گونه کمدی و درام محصول آمریکا در سال ۲۰۲۳ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود. مدیر دوبله این سینمایی مهسا عرفانی است. مهناز آبادیان، ارغوان افراسیابی، آزاده اکبری، محمد بهاریان، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، مونا خجسته، شهریار ربانی، سیما رستگاران، شیرین روستایی، آرزو روشناس، زهرا سوهانی، ابوالفضل شاه بهرامی، مینا شجاع، محمد صادقیان، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، شروین قطعه‌ای، امیرصالح کسروی، مریم معینیان، علی همت، صنم نکواقبال و مهسا عرفانی صداپیشه‌های این اثر بوده‌اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که نقاشی که یک برنامه‌ی تلویزیونی محبوب دارد با انتقاداتی روبه‌رو و یک نقاش زن جوان در برنامه همکار او می‌شود. او ابتدا خشمگین می‌شود اما درنهایت درمی‌یابد که باید دیگران را هم پذیرفت و با نقاش جوان کنار می‌آید.

فیلم درباره زندگی یک نقاش است که به مرور با از دست دادن شهرتش به مفهوم زندگی و خانواده می‌رسد. فیلم در عین حال کمدی است و طنز آن برای مخاطب ایجاد جذابیت می‌کند. یک نکته دیگر در مورد فیلم شباهت ظاهری شخصیت اصلی با باب رأس نقاش معروف و مجری برنامه معروف لذت نقاشی است.

شبکه‌ی چهار سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تأیید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192194

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب