حرف‌های مشاور ولایتی در مورد وساطت در پرونده شهید عجمیان

حرف‌های مشاور ولایتی در مورد وساطت در پرونده شهید عجمیان
مشاور ولایتی: در پرونده شهید عجمیان، صرفا پس از طومار ۶ هزار پزشک، طی نامه‌ای به یکی از مسئولان عالی رتبه نظام، درخواست بررسی بیشتر صورت گرفته است.

به گزارش نجواخبر، صالح اسکندری یکی از نزدیکان رسانه‌ای و مشاورین دفتر علی اکبر ولایتی مشاور بین‌الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی طی یادداشتی ضمن بیان اطلاعات جدیدی از ماجرای وساطت در پرونده شهید عجمیان به برخی انتقادات پاسخ داد.

صالح اسکندری یکی از نزدیکان رسانه‌ای و مشاورین دفتر علی اکبر ولایتی مشاور بین‌الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی طی یادداشتی ضمن بیان اطلاعات جدیدی از ماجرای وساطت در پرونده شهید عجمیان به برخی انتقادات پاسخ داد. مشروح این یادداشت در ذیل از نظرتان می‌گذرد؛

شبه انقلابیونی که عاشق دیده شدن هستند /چند نکته درباره اظهارات پدر شهید عجمیان در تلویزیون

در ماجرای شهید عجمیان و مصاحبه تلویزیونی اخیر پدر شهید چند نکته حائز اهمیت است؛

۱- پدر شهید عجمیان مثل تمام خانواده های شهدا مایه فخر و مباهات ملت ایران هستند و تا دنیا دنیاست ما به این خانواده‌ها مدیون هستیم.

۲- شهدای امنیت و نیروهای بسیجی، انتظامی و ... که سال گذشته در اغتشاشات ضد انقلاب به درجه رفیع شهادت رسیدند به خصوص شهدای دهه شصتی، هفتادی و هشتادی از جایگاه ویژه‌ای در بین شهدای انقلاب اسلامی برخوردارند و آن اینکه در زمانه فتنه‌ها و شرارت‌ها و در هنگامه آمیخته شدن حق به باطل و کتمان حقایق با پیروی از خط روشن ولایت توانستند در این آزمون دشوار پیروز شوند."وَلَا تَلْبِسُوا الْحَقَّ بِالْبَاطِلِ وَتَکْتُمُوا الْحَقَّ وَأَنْتُمْ تَعْلَمُونَ" بقره آیه 42

۳- دکتر ولایتی نیز یکی از با سابقه ترین و مجرب ترین مدیران جمهوری اسلامی است که مورد اعتماد امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی طی ۴۲ سال گذشته بوده است.

۴- در ماجرای وساطت دکتر ولایتی برای یک پزشک که یکی از محکومین پرونده قتل شهید عجمیان است پس از درخواست ۱۰۲ تن از روسای نظام پزشکی سراسر کشور و و طومار بیش از ۶ هزار پزشک مبنی بر بی گناهی وی و نیز پیام های مکرر از محافل پزشکی بین‌المللی مبنی بر تشدید تحریم‌ها در حوزه پزشکی و تماس های مکرر انجمن های پزشکی با ایشان طی نامه‌ای به یکی از مسئولان عالی رتبه نظام صرفا درخواست بررسی بیشتر کرده است و هیچ مکاتبه‌ای با قوه قضائیه در کار نبوده است.

۵- دکتر ولایتی به عنوان یک پزشک قدیمی معتمد جامعه پزشکی کشور است از این منظر صرفا حامل پیام بخش موثری از جامعه پزشکی سراسر کشور بوده است.

۶- شواهد بسیاری وجود دارد که منتقدین وساطت دکتر ولایتی در این ماجرا، برای هم صنفی های خود نامه های مشابهی را به قوه قضائیه نوشته‌اند و درخواست بررسی بیشتر کرده‌اند.

۷- قوه قضائیه جمهوری اسلامی مستقل است و تحت فشار هیچ شخص و جریانی نبوده و نیست. دکتر ولایتی نیز هیچ تماس یا نامه و یا پیگیری از مراجع قضائی درباره پرونده شهید عجمیان نداشته است‌.

۸- پدر شهید عجمیان داغدار است و به خاطر این داغ سنگین و اطلاعات غلطی که به ایشان توسط برخی افراد مغرض داده شده در برنامه تلوزیونی نکاتی را بیان کرده است.

۹- دکتر ولایتی در موضوع این گزارش به یقین رسیده‌اند و یقین پایه حجت شرعی است. ولایتی اهل سیاست بازی نبوده و نیست که جهت خوشایند یک جریان سیاسی و یا علیه جریان سیاسی دیگر موضعی اتخاذ کند.

۱۰- برخی از واکنش های رسانه‌ای قابل پذیرش بود و ناشی از تعصب و غیرت جامعه انقلابی ایران روی خانواده شهدا به عنوان نور چشمهای ملت ایران بود. اما برخی از واکنش‌ها حکایت از نوعی تسویه حساب سیاسی با آقای ولایتی، خانواده شهدا و انقلاب داشت که از هر دو طرف غائله می‌شد اینها را فهمید و انگیزه های سیاسی پنهان آنها را مورد تحلیل قرار داد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192241

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب