به مناسبت روز کیش، مراسم اهدای خون؛

پویش اهدای خون کیشوندان در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد

پویش اهدای خون کیشوندان در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد
به مناسبت روز کیش با پیشنهاد و حمایت این مجموعه و مشارکت سازمان انتقال خون و همکاری فنی بیمارستان کیش در روزهای 17، 18، 19 و 20 آبان ماه در هتل آبادگران، مراسم اهدای خون برگزار خواهد شد.

به گزارش نجوا خبر، از سلسله طرح های مسئولیت اجتماعی گروه گردشگری تاپ تورز، به مناسبت روز کیش با پیشنهاد و حمایت این مجموعه و مشارکت سازمان انتقال خون و همکاری فنی بیمارستان کیش در روزهای 17، 18، 19 و 20 آبان ماه در هتل آبادگران، مراسم اهدای خون برگزار خواهد شد.

ساحل کیش یکی از بهترین سواحل بین‌الملی در دنیا است. این ساحل مرجانی که به سواحل فام معروف است نیاز به توجه زیادی دارد چرا که در منطقه‌ای استراتژیک واقع شده است. سازمان KDS کیش را به عنوان چهارمین مقصد گردشگری در جنوب غربی آسیا مطرح کرده است. بیست آبان به عنوان روز کیش به ابتکار مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در سال‌های ۹۷_۹۶ نامگذاری شده است. به مناسبت این روز در این جزیره بین‌المللی، گروه گردشگری تاپ‌تورز،حامی برگزاری مراسم اهدای خون می‌باشد.

گروه گردشگری تاپ تورز با هدف خدمت به صنعت گردشگری کشور که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده است با آموزش حرفه‌ای به کارکنان متعهد خود در مسیر جلب رضایت مشتریان گام‌های موثری برداشته است. در همین راستا مراسم مذکور را در روزهای ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت (۹ الی۱۳) و (۱۷ الی۲۳) در هتل آبادگران کیش برگزار می‌کند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192256

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب