آغاز ثبت نام فروش فوق العاده سایپا+ شرایط

آغاز ثبت نام فروش فوق العاده سایپا+ شرایط
براساس اطلاعیه این شرکت خودروسازی این طرح مربوط به فروش اقساطی سایپا با بازپرداخت ۴ ماهه است.

به گزارش نجواخبر، ثبت نام فروش فوق‌العاده سایپا مربوط به وانت زامیاد است. متقاضیان بر اساس اطلاعیه با ۶ فقره چک ۴ماهه می‌توانند در جدیدترین طرح ثبت نام سایپا در آبان ماه شرکت کنند.

همچنین این خودروسازی امکان فروش نقدی را فراهم کرده است که مربوط به طرح فروش فوری و پیش فروش سایپا است.

محدودیت کد ملی برای ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی ویژه زامیاد اعمال خواهد شد و هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است و سایر محدودیت های الزام جهت ثبت نام در سیستم فروش اعمال شده است.

در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری، بر حسب ضرورت یا الزامات قانونی یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست شرکت ملزم به نصب تجهیزات یا لوازم اضافیی روی خودرو شود و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود و هرگونه افزایش هزینه‌های شماره گذاری، بیمه، مالیات، مالیات ارزش افزوده، مالیات نقل، عوارض شماره گذاری و ...(تا قبل از فاکتور خودرو صورت پذیرد، هزینه‌های مربوطه از مشتری گرفته خواهد شد.

شرایط فروش شماره ۱ و ۲ این بخش‌نامه از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سایپا سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

در شرایط فروش اقساطی سایپا ویژه شماره ۱ و ۲ این بخش‌نامه علاوه بر بسته های خدمت تعریف شده امکان انتخاب سایر بسته های خدمات فعال در شرایط فروش تا قبل از زمان واریز وجه میسر است. مشتریان می‌توانند برای رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت org.saipayadak.www مراجعه کنند.

ثبت نام سایپا آبان ۱۴۰۲ از ساعت ۹ صبح ۱۷ آبان ماه آغاز شد و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا ویژه وانت زامیاد فقط از طریق مراجعه به سایت ثبت نام سایپا یعنی آدرس https://saipa.iranecar.com/ انجام می‌شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت سایپا نخواهد بود.

آغاز ثبت نام فروش فوق‌العاده سایپا | اسامی خودرو و شرایط ثبت نام

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192267

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب