آمادگی شعب ارزی بانک شهر برای خدمات رسانی به فعالان صنعت دارو و گشایش اعتبارات اسنادی از محل اعتبارات قطر

آمادگی شعب ارزی بانک شهر برای خدمات رسانی به فعالان صنعت دارو و گشایش اعتبارات اسنادی از محل اعتبارات قطر
معاون بین الملل و امور ارزی بانک شهر از آمادگی شعب ارزی این بانک برای خدمت رسانی به فعالان صنعت دارو خبر داد.

به گزارش نجواخبربه نقل از روابط عمومی بانک شهر، ایشان با اعلام این خبر افزود: با عنایت به برنامه ریزی های به عمل آمده توسط هیئت مدیره بانک و به‌ منظور حمایت از امنیت بهداشتی و دارویی کشور، بانک شهر ‌صرفا در شش ماهه نخست سال جاری مبادرت به پرداخت بیش از 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات به فعالان صنعت داروسازی کرده است.
وی تصریح کرد: در همین راستا شعب و واحدهای ارزی منتخب بانک شهر با ارائه خدمات چابک و سریع آمادگی کامل در ارائه خدمات ارزی به شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی را دارند. همچنین در راستای تعاملات به وجود آمده با بانک های کشور قطر بانک شهر آمادگی گشایش اعتبارات اسنادی برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی از اروپا و هند را از طریق بانک های قطر با شرایط رقابتی دارا می‌باشد.
معاون بین‌الملل و امور ارزی بانک شهر گفت: بدین منظور شعب منتخب بانک در شهر تهران و کلیه شعب مرکزی در استان‌ها آمادگی ارائه این خدمت را خواهد داشت.
این گزارش می‌افزاید؛ اسامی شعب ارزی بانک شهر در شهر تهران بدین شرح است: مستقل مرکزی(خیابان سپهبد قرنی)، مستقل ارزی شاهنامه(خیابان استاد نجات الهی بالاتر از بانک تجارت)، مستقل ارزی بلوار میرداماد (بلوار میرداماد، بین نفت شمالی و نیل)، آیت‌الله کاشانی، پاکنژاد، ایران زمین-مهستان،شهرداری مرکز، میدان فردوسی، میدان آرژانتین، ملاصدرا، اسفندیار، کامرانیه، شریعتی- میرداماد و خرمشهر.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192365

کلیدواژه‌ها

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب