انهدام شبکه فعال قاچاق سلاح و مهمات شرق کشور

انهدام شبکه فعال قاچاق سلاح و مهمات شرق کشور
دادستان کهنوج از انهدام یک شبکه قاچاق سلاح جنگی در این شهرستان و کشف ۳۶ قبضه کلت کمری و دستگیری ۳ سرباند خبر داد.

به گزارش نجواخبر، امید رضایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج از انهدام یک شبکه قاچاق سلاح جنگی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این باند به صورت گسترده در شرق و جنوب شرق کشور فعالیت داشتند.

وی در تشریح جزئیات این خبر، گفت: پس از انجام یکسری اقدامات فنی و منسجم اطلاعاتی، اعضای این شبکه قاچاق سلاح و مهمات جنگی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان مورد شناسایی قرار گرفتند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج اعلام کرد: سحرگاه امروز و با دستور قضائی ضربه به باند مذکور در دستور کار دادستانی و نیروهای امنیتی قرار گرفت و دریک عملیات غافلگیرانه سه نفر از سرکردگان اصلی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در این ارتباط ۳۶ قبضه سلاح جنگی از نوع کلت کمری کشف و ضبط شده است، افزود: قاچاقچیان این محموله سلاح را از مرزهای شرقی وارد کشور کرده و قصد توزیع در استان‌های عمقی کشور را داشتند.

لازم به ذکر است مبارزه بی امان با باندهای قاچاق سلاح و مهمات در دستور کار دستگاه قضائی، امنیتی و انتظامی استان کرمان قرار دارد و طی چندماه گذشته چندین محموله بزرگ سلاح و مهمات کشف و ضبط شده است.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192383

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب