آماری چهل روز بعد از عملیات حماس:

رژیم صهیونیستی توانسته نهایت ۸ درصد در خاک غزه پیشروی کنند

رژیم صهیونیستی توانسته نهایت ۸ درصد در خاک غزه پیشروی کنند
سخنگوی سپاه و رییس ستاد انتفاضه و قدس در این نشست گفت: قریب به ۴۰ روز از عملیات غرورآفرین حماس علیه رژیم اشغالگر قدس می‌گذرد، علی‌رغم اینکه ۴۰ روز از این عملیات می‌گذرد و صهیونیست‌ها هم همه توان خود را برای به دست آوردن یک پیروزی به کار گرفته اند، به جرات می‌توانیم بگوییم هنوز هیچ تلفات جدی از سوی مقاومت مطرح نشده است.

به گزارش نجواخبر، رئیس ستاد انتفاضه و قدس امروز در جلسه فوق‌العاده این ستاد گفت: امروز مردم دنیا آمریکا را مسبب حملات رژیم صهیونسیتی در غزه می‌دانند.

جلسه فوق‌العاده ستاد مرکزی انتفاضه و قدس با حضور رئیس ستاد و اعضای ستاد در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

رمضان‌شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس در این نشست گفت: قریب به ۴۰ روز از عملیات غرورآفرین حماس علیه رژیم اشغالگر قدس می‌گذرد، علی‌رغم اینکه ۴۰ روز از این عملیات می‌گذرد و صهیونیست‌ها هم همه توان خود را برای به دست آوردن یک پیروزی به کار گرفته‌اند، به جرات می‌توانیم بگوییم هنوز هیچ تلفات جدی از سوی مقاومت مطرح نشده است.

رمضان شریف خاطرنشان کرد: غالب کسانی که در عملیات ابتدایی حضور داشتند به سلامت به غزه برگشتند و خودشان را برای حمله زمینی به غزه آماده کرده‌اند، رژیم صهیونیستی نهایتا توانسته است ۸ درصد در خاک غزه پیشروی کنند و همین دیشب ۱۵ تانک و نفر بر ارتش صهیونیستی منهدم شده است، حماس از روز‌های اول اعلام کرد که ناظران بین‌المللی از بیمارستان‌های غزه بزدید کنند و اگر کاری غیر از درمان صورت می‌گیرد آن را به همه جهان اعلام کنند.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه فلسطین خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها جنایت خود را نه تنها علیه مردم فلسطین بلکه علیه کارکنان سازمان‌های بین‌المللی گسترش داده‌اند، امروز خشم همه مردم جهان به ویژه خشم مردم کشور‌های غربی از رژیم صهیونیستی به اوج خود رسیده است، هیچ گاه به این میزان خشم مردم دنیا نسبت به آمریکا و رژیم صهیونیستی وجود نداشته است.

وی افزود: امروز مردم جهان به ویژه مسلمانان آمریکا را مسئول اصلی تداوم جنایت رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه می‌دانند، امروز مشاوران نظامی سنت‌کام مسئول اصلی جنایت در غزه است و مشاوران انگلیسی مسئول جنگ روانی است، ما در جمهوری اسلامی از ابتدای بحران حمایت همه جانبه خود را اعلام کردیم و از هیچ تلاشی برای مردم فلسطین دریغ نکرده ایم، این موضوع هم از حیث دینی و هم از حیث اخلاقی انسانی برای ما در ایران موضوعیت دارد.

رمضان شریف گفت: خدا را شاکر هستیم که به رغم همه تلاش‌های رسانه‌های معاند شاهد وحدت مثال زدنی در حمایت از مردم فلسطین هستیم، همه مسئولان و جریانات سیاسی در کشور حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام کرده‌اند، این وحدت در حمایت از فلسطین برای مردم ابچین سرزمین امید بخش است، ما تا کنون بیش از چند راهپیمایی بزرگ را در تهران و شهر‌های دیگر شاهد بودیم، ان‌شالله روز شنبه یک راهپیمایی بسیار عظیم در تهران و دیگر شهر شاهد باشیم، این راهپیمایی تحت عنوان حمایت از کودکان غزه برگزار خواهد شد.

وی افزود: راهپیمایی روز شنبه با سخنرانی سرلشکر سلامی که اشراف زیادی نسبت به مسئله فلسطین دارد برگزار خواهد، اعلام حمایت علنی از مردم فلسطین خواست مردم ایران بود که ما به این درخواست جامه عمل می‌پوشانیم.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه تصریح کرد: صهیونیست‌ها باید بدانند که حماس و مقاومت یک تفکر و یک مکتب برای مبارزه با اشغالگری است که غایت اهدافش آزادسازی قدس است، قطعا این تفکر با بمباران‌ها وحشی گرایانه از بین نمی‌رود، بلکه فروپاشی امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و اقتصادی رژیم صهیونیستی را زودتر از موعد محقق می‌کند.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192425

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب