علی دهکردی مدیرعامل خانه سینما شد

علی دهکردی مدیرعامل خانه سینما شد
در جدیدترین جلسه هیات مدیره خانه سینما، علی دهکردی بازیگر سینما و عضو هیات مدیره، مدیرعامل خانه سینما شد تا معیشت هزاران عضو این جامعه صنفی منوط به تصمیمات او باشد.

به گزارش نجواخبر، سخنگوی خانه سینما با اعلام خبر مدیرعاملی علی دهکردی گفت: در جدیدترین جلسه مقرر شد یکی از اعضا هیئت مدیره به‌عنوان مدیرعامل انتخاب شود که به اتفاق آرا، علی دهکردی به‌عنوان مدیرعامل انتخاب شد.

پیش از این مرضیه برومند مدیرعامل پیشین خانه سینما به دلیلی آنچه که آن را عدم درک پیچیدگی‌ها و تناقض‌های درونی خانه سینما می‌دانست از این سمت استعفا داده بود.

برومند در بخشی از متن استعفای خود برخی مشکلات خانه سینما را توضیح داده بود، وی در این متن نوشته بود که «وضعیت معیشت بخش بزرگی از خانواده سینما آنقدر وخیم است که ترجیح می‌دهند امروزشان را به فردا برسانند، حوادث و رویدادهای غم انگیز پی در پی و جریانات و اختلاف نظرهای درونی خانه نیز منجر به توقف برخی از برنامه های کلان هیئت مدیره و محول کردن آن به آینده‌ای دیگر شد.

ناتوانی من در درک پیچیدگی‌ها و تناقض‌های درونی خانه سینما و هم چنین خودداری سازمان سینمایی از پرداخت به موقع اقساط به دلایل مختلف مزید بر علت شد و احساس کردم بودن من دیگر نه تنها ثمر ندارد بلکه ممکن است به این نهاد صنفی با ارزش و یگانه آسیب وارد کند.»

برخی از کارشناسان و اهالی صنوف سینمایی معتقدند عدم برنامه‌ریزی و تقسیم کار مدیریتی میان ریاست هیئت مدیره خانه سینما و مدیرعامل آن باعث استعفا وی شده است.

همچنین در این رابطه می‌شود به خروج اتحادیه صنف تهیه‌کنندگان از شورای عالی صنف نیز اشاره کرد.

قطعا معیشت چند نفر از اعضا صنفی خانه سینما و خانواده‌هایشان بسته به مدیریت و تصمیمات مدیرعامل خانه سینما است.

علی دهکردی بازیگر فیلم های از کرخه تا راین، مزد ترس، احضار، شیخ بهایی و... است.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192438

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب