برق صادر می‌شود؟/ توسعه همکاری‌های برقی ایران و عراق

برق صادر می‌شود؟/ توسعه همکاری‌های برقی ایران و عراق
وزیر برق عراق به منظور بازدید از نمایشگاه بین‌المللی برق ایران و نشست دوجانبه با همتای ایرانی خود در زمینه توسعه همکاری‌های برقی دو کشور، وارد تهران شد.

به گزارش نجواخبر، زیاد علی فاضل، وزیر برق جمهوری عراق و هیئت همراه وارد تهران شد تا ضمن بازدید از بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی برق، در خصوص توسعه همکاری‌های برقی دو کشور با همتای ایرانی خود نشستی داشته باشد.

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق در این خصوص گفت: عراق یکی از کشورهایی است که مقصد برق صادراتی ایران است و مذاکرات ایران و عراق برای توسعه همکاری‌ها در بخش برق در جریان است.

وزیر برق جمهوری عراق نیز ضمن ابراز علاقه به همکاری دو طرف در خصوص تبادل نظر و توسعه فعالیت‌های انرژی اظهار داشت: کشور عراق آماده است در خصوص هوشمند‌سازی کنتورهای برق، استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش بنیان و مباحث مربوط به انرژی‌های تجدید‌پذیر با طرف ایرانی نشست‌های تخصصی برگزار کند.

زیاد علی فاضل، وزیر برق جمهوری عراق در سفر به ایران ضمن دیدار و گفت‌و‌گو با مسئولان وزارت نیرو از بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و جشنواره فن بازار برق ایران که در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران برپاست، بازدید به عمل خواهد آورد .

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/192457

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب