آخرین قیمت‌ خودروهای داخلی و خارجی در بازار +جدول

آخرین قیمت‌ خودروهای داخلی و خارجی در بازار +جدول
قیمت خودرو امروز نسبت به روزهای گذشته نوسان چندانی ندارد. اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی بازار کمترین تغییر قیمت را نسبت به روزهای گذشته تجربه می‌کنند.

به گزارش نجواخبر، قیمت خودرو، امروز، دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ کمترین میزان نوسان را در طول هفته دارد و گویی معاملات بازار به صفر رسیده است. نوسانات در هر دو بازار خودرهای داخلی و مونتاژی، بسیار پایین گزارش می‌شود. اما در موارد معدود، خودرویی همچون جتا VS۷ که محصول وارداتی شرکت ماموت خودرو به شمار می‌رود افت قیمت ۱۰۰ میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی تغییر چندانی نسبت به روز گذشته ندارد و نوسان آنها غالباً زیر ۱۰ میلیون تومان است.

ساینا اتوماتیک S یکی از ارزان‌ترین سدان‌های دنده اتومات بازار به شمار می‌رود که از صبح امروز ۱۱ میلیون تومان گران‌تر شده و با ۵۰۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G با مدل ۱۴۰۳ سدان لوکس شرکت سایپاست که نسبت به روزهای گذشته چهار میلیون تومان افت قیمت دارد و با نرخ ۷۶۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

سمند سورن پلاس یکی از سدان‌های محبوب و پرفروش ایران‌خودرو نیز از آغاز روند معاملات امروز پنج میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با قیمت ۷۸۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

تارا دنده‌ای V۱ از صبح امروز تنها سه میلیون تومان افت قیمت داشته و به نرخ ۸۸۱ میلیون تومان رسیده است.

افت قیمت ۴ تا ۱۰۰ میلیون تومانی برخی خودروها در بازار |  جدول قیمت خودروهای داخلی و خارجی را ببینید

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی بازار هم افت‌وخیز چندانی ندارند.

جک J۴ آپشنال ارزان‌ترین سدان مونتاژی کرمان موتور نسبت به روز گذشته پنج میلیون تومان افت قیمت دارد و با ۸۹۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

ام‌وی‌ام X۳۳ دنده‌ای کراس یکی دیگر از جدیدترین محصولات مدیران خودرو شمرده می‌شود که تغییری نسبت به دیروز ندارد و با همان نرخ یک میلیارد و ۹۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

فونیکس آریزو ۶ پرو سدان رده‌بالای مدیران‌خودرو محسوب می‌شود که از ابتدای روند معاملات امروز تغییری ندارد و با یک میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

فونیکس تیگو ۸ پرومکس یکی از گران‌قیمت‌ترین خودروهای مونتاژی بازار به شمار می‌رود که از صبح امروز با رشد ۵۰ میلیون تومانی، وارد کانال سه میلیارد تومان شده است.

افت قیمت ۴ تا ۱۰۰ میلیون تومانی برخی خودروها در بازار |  جدول قیمت خودروهای داخلی و خارجی را ببینید

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/255706

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.