تکلیف طرح نور مشخص شد/ رادان: تداوم اجرای طرح با حمایت ۳ قوه

تکلیف طرح نور مشخص شد/ رادان: تداوم اجرای طرح با حمایت ۳ قوه
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: با حمایت‌های مجلس، دولت و قوه قضائیه و همراهی مردم اجرای طرح نور را با قوت، دقت و هوشمندی ادامه خواهیم داد.

به گزارش نجواخبر، سردار احمدرضا رادان در حاشیه جلسه با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که در محل ستاد کل انتظامی کشور برگزار شد، اظهار داشت: از همراهی مردم، دختران و بانوان عزیز ایران که در اجرای این طرح با پلیس همکاری و همراهی می‌کنند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: قدردان همکاران خود که دغدغه مندانه در اجرای این طرح پای کار هستند و به صورت جهادی اجرای آن را دنبال می‌کنند، هستیم.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: با حمایت های مجلس، دولت و قوه قضائیه و همراهی مردم اجرای طرح نور را با قوت، دقت و هوشمندی ادامه خواهیم داد.

سردار رادان خاطر نشان کرد: اجرای این طرح همراهی همگان را در پی داشت و از مجلس و بخصوص کمیسون فرهنگی که جزو نخستین واحدها و بخشهایی بود که در این موضوع پای کار بود، تشکر می‌کنم.

طرح نور با موفقیت حرکت می‌کند

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: مجلس پای کار اجرای طرح نور پلیس است و الحمدالله این طرح با موفقیت حرکت می‌کند.

وی با اشاره به ارسال طرح عفاف و حجاب به شورای نگهبان، ابراز امیدواری کرد که این مصوبه هرچه زودتر تقویت و به یک قانون تبدیل شود.

نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه مردم ما قانونمند هستند و به قانون عمل می‌کنند، اظهار داشت: عفاف و حجاب جزو احکام الهی است و هر مسلمانی باید نسبت به این موضوع احترام قائل باشد و کشور ما اسلامی است و باید قوانین اسلامی نیز داشته باشد. اقدامات انجام شده نیز در مسیر درست و خوبی است.

حجت الاسلام آقاتهرانی با بیان اینکه خوشبختانه اقدامات فراجا با ملاحظاتی که مدنظر قرار می‌دهد برای اجرای قانون و عملیاتی شدن آن منجر به این می‌شود که جمعیت عفیف ما احساس بهتری داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی تاکید کرد: امیدواریم از 32 دستگاهی که در این موضوع وظیفه دارند همگی پای کار باشند و به وظایف خود عمل کنند و به احکام الهی التزام داشته باشند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: همه چیز رو به پیشرفت است و امیدواریم مجلس انقلابی که تا کنون پای کار این موضوع بوده در آینده نیز پای کار باشد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/255735

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.