واژگونی اتوبوس در قزوین ۲۱ مصدوم و یک فوتی برجا گذاشت

واژگونی اتوبوس در قزوین ۲۱ مصدوم و یک فوتی برجا گذاشت
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین از واژگونی اتوبوس در اتوبان قزوین به زنجان با ۲۱ مصدوم و یک فوتی در محدوده پل دولت آباد خبر داد.

به گزارش نجوا خبر، ناصر صبوری غیاثوند در خصوص واژگونی اتوبوس در اتوبان قزوین- زنجان، اظهار کرد: در ساعت ۰۳:۰۷ بامداد دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ گزارشی مبنی بر واژگونی اتوبوس در کیلومتر ۲۰ اتوبان قزوین به زنجان مسیر جنوبی (محدوده پل دولت آباد) به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان قزوین اعلام شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین ادامه داد: بلافاصله ۴ تیم امداد و نجات از پایگاه فدک جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین، تیم واکنش سریع حوزه معاونت امداد و نجات، پایگاه ضیاءآباد و نرجه جمعیت هلال احمر شهرستان تاکستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه ۲۱ مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت که پس از ارزیابی و رهاسازی چهار نفر از حادثه دیدگان و انجام اقدامات پیش بیمارستانی ۶ مصدوم توسط نجات گران هلال احمر و ۱۳ مصدوم عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

صبوری غیاثوند در پایان بیان کرد: ۲ مصدوم نیز به طور سرپایی مداوا شدند و فوتی این حادثه نیز به مقامات ذی صلاح تحویل داده شد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/255857

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.