مسمومیت ۲۹ پزشک در اثر مصرف مشروبات الکلی/ واکنش عضو کمیسیون بهداشت مجلس

مسمومیت ۲۹ پزشک در اثر مصرف مشروبات الکلی/ واکنش عضو کمیسیون بهداشت مجلس
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به خبر منتشره مبنی بر مسمومیت ۲۹ پزشک در اثر مصرف مشروبات الکلی و مرگ یکی از آنها، واکنش نشان داد.

به گزارش نجوا خبر، «همایون سامه یح» عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در واکنش به خبر منتشره مبنی بر مسمومیت ۲۹ پزشک به دلیل مصرف مشروبات الکلی و مرگ یک نفر از آنها در شیراز گفت: به طور کلی مصرف مشروبات الکلی در ایران ممنوع و جرم است، اما مهم‌تر از آن جرم فردی است که مشروبات الکلی تقلبی درست می‌کند و باعث مرگ افراد می‌شود.

وی ادامه داد: بالتبع هر کسی که مشروب الکلی مصرف کند، طبق قوانین باید با او برخورد شود و برای او حد و جریمه در نظر گرفته خواهد شد، اما حکم کسی که مشروب مصرف می‌کند مرگ نیست بنابراین ما باید با افرادی که اقدام به تولید مشروبات الکلی تقلبی می‌کنند که باعث مرگ افراد می‌شود، برخورد جدی داشته باشیم.

این عضو کمیسیون بهداشت خاطرنشان کرد: براساس قانون باید با افرادی که مشروب الکلی تولید و توزیع می‌کنند پیگیری و برخورد کرد، اما ارجح‌تر از آن دستگیری و برخورد با افرادی است که به این وسیله باعث مرگ مردم می‌شوند، تفاوتی هم ندارد انسان، انسان است چه پزشک باشد و یا هر شغل دیگری داشته باشد. جان انسان باید برای ما اهمیت داشته باشد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/255863

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.