اعضای جدید هیات مدیره بانک شهر با حضور حداکثری سهامداران انتخاب شدند

اعضای جدید هیات مدیره بانک شهر با حضور حداکثری سهامداران انتخاب شدند
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک شهر طی مراسمی با حضور حداکثری سهامداران حقیقی و حقوقی؛ برگزار شد.

به گزارش نجوا خبر، در این مراسم که با حضور بیش از 73 درصدی سهامداران برگزار شد؛ اعضای جدید هیئت مدیره بانک شهر با رأی مستقیم سهامداران انتخاب شدند.
لطف الله فروزنده، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و رئیس مجمع در این جلسه با قدردانی از زحمات تمامی ارکان بانک شهر و با اشاره به رعایت کامل ضوابط و مقررات بانک مرکزی و سازمان بورس در برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده این بانک، گفت: تمامی افراد معرفی شده برای حضور در ترکیب هیئت مدیره جدید در مصاحبه های تخصصی و آزمون های بانک مرکزی شرکت کرده و تأییدیه این بانک را دریافت کرده‌اند.
فروزنده گفت: بانک شهر طی سال های اخیر در تمامی حوزه‌ها پیشرفت های مهمی را کسب کرده و امیدواریم در دوره آتی و معرفی اعضای جدید هیئت مدیره شاهد تحول و شکوفایی بیشتر در این بانک باشیم.
در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک شهر که با دستور جلسه " انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره" برگزار شد، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی، حسام حبیب اله، وحید محمدرضا خانی، برات کریمی، جواد عطاران، مهدی میرزا محمدی و رضا یاریفرد به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره بانک شهر و یزدان سیف و رحیم طاهری به عنوان اعضای علی البدل معرفی شدند.
مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک شهر همچنین به صورت زنده از طریق وب سایت این بانک برای تمامی سهامداران پخش شد.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/256091

کلیدواژه‌ها

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب