رییس فدراسیون ژیمناستیک مشخص شد

رییس فدراسیون ژیمناستیک مشخص شد
مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک، امروز (24 اردیبهشت) در محل آکادمی فارسی کمیته ملی المپیک برگزار شد. به دلیل حساس بودن این انتخابات، دو نماینده فدراسیون جهانی در این مجمع حضور یافتند.

به گزارش نجوا خبر، در این انتخابات سه کاندیدا که از دوره قبل برای این پست نام‌نویسی کرده بودند حضور داشتند. زهرا اینچه‌درگاهی، عابد حقدادی و حبیب نوظهوری کاندیداهای پست این فدراسیون بودند که عابد حقدادی پس از سخنرانی کوتاه، مجمع را ترک کرد و نوظهوری نیز انصراف خودش را اعلام کرد و در نهایت زهرا اینچه‌درگاهی با 60 رأی از 66 رأی ماخوذه به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. 6 رأی هم باطل اعلام شد.

حقدادی در این مجمع به صورت رسمی اعلام نکرده بود که انصراف داده و به همین دلیل پس از مشورت با نماینده جهانی و رأی اعضای مجمع، نام وی در بین کاندیداها ماند اما قبل از شروع رأی گیری با اعلام اسبقیان، حقدادی به صورت رسمی کناره گیری خود از حضور در انتخابات را اعلام کرد و انتخابات با تک کاندیدا (زهرا اینچه‌درگاهی) برگزار شد.

انتخابات این فدراسیون در اسفند 1401 برگزار شده بود و بعد از اینکه اعلام شد تأیید صلاحیت اینچه‌درگاهی احراز نشده او به همراه برخی اعضا، مجمع را ترک کردند. با این وجود انتخابات در حضور نماینده فدراسیون جهانی برگزار و عابد حقدادی با اکثریت آرا به عنوان رئیس انتخاب شد اما فدراسیون جهانی حقدادی را به عنوان رئیس به رسمیت نشناخت‌ و در نهایت انتخابات ابطال شد و اینچه درگاهی به فدراسیون برگشت.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/256186

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب