استقلال نکونام از پرسپولیس یحیی عبور کرده است؟!

استقلال نکونام از پرسپولیس یحیی عبور کرده است؟!
آبی‌پوشان پایتخت در مقایسه با فصل گذشته توانسته‌اند امتیازگیری بهتری نسبت به رقیب خود داشته باشند و آمار جالب‌توجهی به جای گذاشته‌اند.

یه گزارش نجواخبر؛ هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال ایران با برتری یک‌گله استقلال مقابل فولاد خوزستان و برد 2گله پرسپولیس در جدال با هوادار به پایان رسید تا در کورس قهرمانی لیگ بیست‌وسوم، رقابت مویرگی و نزدیک سرخابی‌ها ادامه داشته باشد و نکته جالب‌توجه اینکه، با توجه به نتایج رقم‌خورده در هفته اخیر، امید سپاهان هم برای کسب قهرمانی به صفر رسید تا تنها دو تیم پرطرفدار پایتخت شانس قهرمانی در لیگ بیست‌وسوم را داشته باشند و 3 هفته سرنوشت‌ساز در انتظار آن‌ها تا پایان فصل 03-1402 باشد.

آبی‌پوشان پایتخت فصل گذشته در پایان هفته بیست‌وهفتم با 55 امتیاز در رتبه سوم جدول حضور داشتند و سپاهان و پرسپولیس هم به ترتیب 56 و 57 امتیاز را در کارنامه خود می‌دیدند. حالا در فصل جاری، آبی‌ها در مقطع مشابه موفق به کسب 60 امتیاز شده‌اند تا هم از پرسپولیسِ صدرنشین در فصل گذشته پیشی گرفته باشند و هم بتوانند نسبت به رکورد امتیازی سپاهان کارنامه بهتری را از خود به جای بگذارند. در فصل گذشته، پرسپولیس از 3 بازی پایانی فصل، 9 امتیاز به‌دست آورد و با 66 امتیاز قهرمان شد اما حالا قهرمان‌شدن با کسب 69 امتیاز در دسترس آبی‌پوشان پایتخت است و آن‌ها می‌توانند به رکورد بیشترین امتیاز در تاریخ لیگ برتر برسند!

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266268

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.