یک نماینده مجلس: چرا باید سرمایه مردم این‌گونه نابود شود؟

یک نماینده مجلس: چرا باید سرمایه مردم این‌گونه نابود شود؟
نماینده مردم نهبندان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامناسب بازار سرمایه و ریزش مداوم آن طی ماه های اخیر، گفت: بخشی از این وضعیت نامناسب حاصل سوء مدیریت ها و ترک فعل ها است لذا از مسئولان قوه قضائیه می خواهم به این موضوع ورود کرده و با خاطیان برخورد کند.

به گزارش نجواخبر، مصطفی نخعی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقوع سیل در استان خراسان جنوبی، گفت: برآورد خسارت‌ها ناشی از سیل در استان خراسان جنوبی صورت گرفته و انتظار داریم هیئت وزیران هرچه زودتر این ارزیابی‌ها را ملاحظه کرده و مصوبه مربوطه را برای جبران خسارت های ناشی از سیل صادر کند.

وی ادامه داد: در اثر وقوع سیل در استان خراسان جنوبی بسیاری از زیرساخت‌ها و محصولات کشاورزان و دامداران دچار خسارت شده است لذا انتظار داریم هیئت وزیران مصوبه مربوطه را هرچه سریع تر صادر و اعتبارات مذکور نیز به سرعت تخصیص داده شود.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: چند ماهی است که با ریزش مداوم بازار سرمایه مواجه هستیم، آن هم در سالی که مزین به نام جهش تولید و مشارکت مردم است. حتما یکی از مصادیق مشارکت مردم حضور در بازار سرمایه است.

نخعی اضافه کرد: بی تردید بسیاری از این ریزش‌ها و اشکالاتی که هم اکنون وجود دارد ناشی از سوء عملکردها، سوء مدیریت‌ها و ترک فعل‌ها است. حال که متأسفانه هیچ مسئولی در دولت پاسخ‌گوی مردم نیست انتظار داریم مسئولان قوه قضائیه به این موضوع و ترک فعل‌ها ورود کرده و ضمن شناسایی آنها با افراد خاطی برخورد کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: چرا باید سرمایه مردم این گونه نابود شود؟ از مسئولان قوه قضائیه انتظار داریم متخلفان را شناسایی کرده و با آنها برخورد کنند تا مردم در سال جهش تولید و مشارکت مردم امیدوار شده و شاهد وخیم تر شدن وضعیت اسفناک کنونی بازار سرمایه نباشیم.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266317

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.