وزیر کشور: شهید رئیسی ‌الگویی جاویدان در ذهن ‌ایرانی‌ها ساخت

وزیر کشور: شهید رئیسی ‌الگویی جاویدان در ذهن ‌ایرانی‌ها ساخت
وزیر کشور با بیان اینکه شهید رئیسی ‌الگویی جاویدان در ذهن ‌ایرانی‌ها ساخت، گفت: ملت ایران از هر مصیبتی پلکانی برای نظام خواهند ساخت.

به گزارش نجواخبر، احمد وحیدی وزیر کشور در مراسم بدرقه شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان در تبریز اظهار داشت: وزیر خارجه ما دیپلماسی قوی خود را در موضوع مقاومت و همچنین در عملیات وعده صادق به ظهور رساند.

وی افزود: نماینده ولی فقیه و امام جمعه محبوب دل همه مردم نماد والگویی از حرکت مردمانه و مؤمنانه در میان مردم به جا گذاشتند

وی ادامه داد‌: استاندار پرتلاش فرهیخته ومحبوب در این مدت اندک آنچنان محبوبیتی در بین مردم پیدا کرد که همه از ایشان تمجید کردند

وزیر کشور خاطرنشان کرد: سرتیپ موسوی با تلاش شبانه‌روزی که جان رئیس‌جمهوری را از جان خودش عزیزتر می‌دانست.

وحید تصریح کرد: امروز همه ما داغدار از دست دادن آنها هستیم و ملت ما در این مصیبت قرار گرفته است. ملت مقاومت ما و مردم استان آذربایجان شرقی نشان دادند از هر مصیبتی پلکانی برای این نظام و ملت خواهند ساخت.

وی با بیان اینکه آنچه رئیس‌جمهور ساخت الگویی جاویدان در ذهن مردم ایران ما خواهد بود، گفت: در انتظار آن فراز درخشانی هستیم که از پس از این حادثه برای ما رقم خورد. ملت ما نشان دادند از هر حادثه تلخی برای رشد و نمو این نظام مقدس کوتاهی نخواهند کرد و امروز همان روز است.

وحیدی اضافه کرد: از دست دادن یک رئیس‌جمهور الهی و مردمی، یک امام جمعه الگو، یک استاندار محبوب و یک وزیر خارجه پرتلاش چیزی نیست که از خاطره برود.

‌وزیر کشور گفت: آنچه رئیس‌جمهور ما ساخت الگویی جاویدان در ذهن مردم ایران عزیز ما خواهد بود. فراموش نخواهد شد این رئیس‌جمهور عزیز ما در این مدت ساختند و ارائه دادند. مهم الگوسازی است.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266401

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب