هنیه در مراسم وداع با رئیس جمهور شهید و همراهانش:

از غزه آمده‌ایم که به رهبری و مردم ایران تسلیت بگوییم/ مطمئنم جمهوری اسلامی ایران به راه خود در حمایت از مردم فلسطین ادامه می‌دهد

از غزه آمده‌ایم که به رهبری و مردم ایران تسلیت بگوییم/ مطمئنم جمهوری اسلامی ایران به راه خود در حمایت از مردم فلسطین ادامه می‌دهد
اسماعیل هنیه در مراسم تشییع پیکر شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهانش در دانشگاه تهران گفت: مطمئنم جمهوری اسلامی ایران به راه خود در حمایت از مردم فلسطین ادامه می‌دهد.

به گزارش نجواخبر، رئییس دفتر سیاسی حماس با تسلیت شهادت رئیس‌جمهور ایران و همراهانش اظهار کرد: به نام ملت پایدار فلسطین و به نام گروه‌های مقاومت از غزه آمده‌ایم که به جمهوری اسلامی ایران، مقام معظم رهبری و مردم تسلیت بگوییم.

اسماعیل هنیه تصریح کرد: در ماه رمضان دیداری با آقای رئیسی داشتیم و به مواضع ثابت جمهوری اسلامی ایران در دفاع از فلسطین گوش کردیم. در این دیدار ایشان به چند محور اشاره کرد.

وی افزود: ایشان گفت مسئله فلسطین مسئله اول جهان اسلام و مسلمانان است و اینکه امت اسلامی باید زمینه را برای آزادی سرزمین فلسطین فراهم کند. اینکه مسئله فلسطین فقط یک مسئله سیاسی نیست بلکه در عمق جهان اسلام جای دارد.

هنیه تاکید کرد: ایشان همچنین گفت که مقاومت در فلسطین، سنگر اول محور مقاومت و امت اسلامی است. او گفت ما در جمهوری اسلامی ایران به حمایت از ملت فلسطین تا تحقق اهداف آنان ادامه می‌دهیم.

وی گفت: نبرد طوفان الاقصی از دیگر مواردی بود که ایشان به آن اشاره کردند. او تاکید کرد طوفان الاقصی زلزله‌ای بود که قلب رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد و یک تحول در سطح جهانی ایجاد کرد.

رئیس دفتر سیاسی حماس ادامه داد: مطمئن هستیم جمهوری اسلامی ایران به راه خود در حمایت از مردم فلسطین توسط رهبری انقلاب و مسئولانش ادامه خواهد داد تا روزی که بر فراز قدس شریف پرچم‌ توحید و پیروزی را برافراشته سازیم.

 


لینک کوتاه https://najvakhabar.ir/news/266415

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب